Darmowy miniepizod To the Moon, gra wciąż w drodze na Linuksa i komputery Mac

Robert Sawicki
2014/01/02 00:14
2
0

Nie jest to może zbyt dużo, ale twórcy przygotowali dwadzieścia minut To the Moon w wydaniu świątecznym które, szczególnie jeśli również słyszeliście o grze sporo dobrego, tanim szampanem nie jest i w darmowym wydaniu raczej nikogo nie zatruje.

Darmowy miniepizod To the Moon, gra wciąż w drodze na Linuksa i komputery Mac

Sam odcinek spakowany w formacie .rar znajdziecie, pod tym adresem, o ile nie jesteście na tyle wybredni, by z okazji Świąt męczyć Wasz transfer niecałymi trzydziestoma megabajtami.

GramTV przedstawia:

Kan Gao, reżyser To The Moon, poinformował także o postępach prac nad jego nowym tytułem, A Bird Story. Obecnie Kan nie ma pojęcia, kiedy gra pojawi się na rynku, bo, jak mówi, "jest parę rzeczy, które wciąż próbuje rozgryźć". Projekt jest dla niego niezwykle ważny ze względów osobistych, stąd nie ma zamiaru przyspieszać prac, jeśli taki zabieg mógłby zaszkodzić w jakikolwiek sposób jakości gry.

Co do wspomnianych portów, Kan w rozmowie z redaktorami Polygona potwierdził, że wciąż znajdują się one w fazie produkcyjnej. Nie podał nam żadnej przybliżonej daty premiery, choć stwierdził, że całość jest jak najbardziej w drodze.

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
02/01/2014 19:00

niech on w końcu skończy Quintessence D<

PokerMorda
Gramowicz
02/01/2014 16:45

Świetna forma reklamy. Nie grałem wcześniej w "To the Moon" ale czuję się jak najbardziej zachęcony.