Dokument o legendarnym "pochówku" E.T. wśród programów telewizyjnych Microsoftu

Piotr Bajda
2013/12/19 16:40
2
0

Za produkcję nie biorą się amatorzy, a temat jest wyjątkowo atrakcyjny. Warto mieć projekt na oku.

Dokument o legendarnym

Chyba każdy gracz słyszał tę historię: growa adaptacja E.T. z 1983 okazała się tak wielką kaszaną, że niesprzedane egzemplarze Atari postanowiło zakopać na pustyni w Nowym Meksyku. Prawa do odkopania "grobowca" zdobyła firma Fuel Entertainment i zgłosiła się do ludzi od Xboksa z pytaniem: "chcecie mieć w tym udział?". Okazuje się, że chcieli.

Dokument z "eksgromacji" (właśnie to wymyśliłem, ładne?) posłuży jako pilot jednej z telewizyjnych serii szykowanych z myślą o Xboksach. Zak Penn - reżyser programu, doświadczony scenarzysta (Avengers, X-Men 2, Za linią wroga) oraz zapalony gracz - nie skupi się jednak tylko na wykopywaniu gier, ale postara się przy okazji odkryć powody decyzji o ich zakopaniu oraz wszystkie tajniki operacji.

GramTV przedstawia:

Program wyprodukuje należąca do braci Jonathana oraz Simona Chinn firma Lightbox. Ten pierwszy zgarnął w producenckiej karierze Emmy, drugi z kolei aż dwa Oscary (Sugar Man i Człowiek na linie). Zdjęcia zaczną się w już styczniu, a premierę zaplanowano na przyszły rok.

Pokrywa się to z obietnicami Nancy Tellem sprzed paru dni.

Wśród debiutujących w 2014 na Xboksach programów ma też pojawić się reality show o poszukiwaniach nieodkrytych piłkarskich talentów.

Komentarze
2
Dared00
Gramowicz
22/03/2014 11:35
Dnia 22.03.2014 o 04:12, Trolowarzysz napisał:

Serio ?

Nie, robią sobie jaja.

Usunięty
Usunięty
22/03/2014 04:12

Serio ?