Framed - nowy trailer gry logicznej na komputery potwierdza przybliżony termin wydania

Patryk Purczyński
2013/12/12 13:30
1
0

Niezwykle intrygująco - i to bynajmniej nie ze względu na samą fabułę - zapowiada się utrzymana w komiksowym stylu gra Framed. Jeśli lubicie trening szarych komórek, koniecznie obejrzyjcie poniższy zwiastun.

Framed - nowy trailer gry logicznej na komputery potwierdza przybliżony termin wydania

Zapowiedziana w marcu bieżącego roku gra Framed australijskiego studia Loveshack Entertainment (założonego przez byłych pracowników EA Firemint) doczekała się nowego trailera. Materiał potwierdza, że szykowana z myślą o komputerach produkcja zostanie udostępniona w przyszłym roku; prezentuje także podstawowe założenia rozgrywki.

Gracze będą musieli przesuwać komiksowe ekraniki tak, by głównemu bohaterowi, poszukiwanemu przez policję, udało się uciec przed stróżami prawa. Całość zapowiada się niezwykle oryginalnie, co zresztą tylko potwierdza ekran z wyróżnieniami, jakie Framed zdążyło już otrzymać. To jak, dacie się wrobić?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
12/12/2013 16:55

Ok tutaj ktoś steruje dotykowo, a jak to będzie wyglądać na PC? Pewnie myszką i klawiaturą będzie można obracać i przesuwać te puzzle, albo padem. No bo nie palcem po ekranie, takie jeszcze nie są za bardzo dostępne dla przeciętnego kowalskiego.