Total War: Rome 2 po premierze także z darmową zawartością

Patryk Purczyński
2013/08/26 08:43

Żywot Total War: Rome 2 po premierze nie będzie opierał się jedynie na płatnych DLC. Do kwestii aktualizacji gry Creative Assembly chce podejść podobnie jak w przypadku Shoguna 2.

Total War: Rome 2 po premierze także z darmową zawartością

- Total War: Rome 2 będzie największą grą, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy, w zakresie skali, funkcji rozgrywki i ilości zawartości - zapewnia James Russell, główny projektant nowej strategii Creative Assembly. - Nawet teraz ledwie dotykamy jednak okres rzymski, erę tak bogatą i zróżnicowaną, że można by było z łatwością produkować do niej dodatkową zawartość przez lata od premiery.

- Tak jak w Shogunie 2, będziemy nieustannie poprawiać kompatybilność gry, optymalizację i integralne funkcje, jak sztuczna inteligencja czy balans rozgrywki, po premierze - mówi Russell. Liczy również na to, że gracze sami wezmą sprawy w swoje ręce, gdy tylko Rome 2, śladami poprzedniej odsłony serii Total War, trafi na Steam Workshop.

GramTV przedstawia:

- Oprócz darmowej zawartości, gracze mogą się spodziewać także Culture Packs, które dodadzą grywalne frakcje i unikalne przedmioty, Feature Packs z nową porcją rozgrywki i zmianami w estetyce gry, a także Campaign Packs, które wzbogacą tytuł o rozszerzenia kampanii bazujące na fabule - dodaje Russell.

Premiera Total War: Rome 2 wyznaczona została na 3 września.

Komentarze
17
Usunięty
Usunięty
26/08/2013 22:24
Dnia 26.08.2013 o 22:14, Bambusek napisał:

Niekoniecznie. Z tego co pamietam to przy CoH 2 opd razu zapowiadanonowych dowódców jako DLC.

Ale aż 26 DLC w minutę po premierze gry na Steam? Gruba przesada, naprawdę.

Dnia 26.08.2013 o 22:14, Bambusek napisał:

W przypadku Rome 2 na razie wiadomo tyle: 1. Pont - darmowy, dzień premiery 2. Greek Culture Pack - darmowy w przedsprzedaży, płatny później, dzień premiery 3. Seleucydzi - darmowy, październik 4. Nomadic Culture Pack - płatne, ??? (możliwe, że też październik zaraz po Seleucydach) Co będzie dalej to się okaże :) Kampanię poziomu Rise of the Samurai to akurat chętnie kupię.

Dzięki za ten line-up, Bambusku. :) Ja się chyba jednak wstrzymam. Kupiępewnie w przyszłym roku, po obniżce i z pakietem DLC. Gra wtedy będzie mocno spatchowana i bardziej stabilna. A wcześniej ogram nietkniętego "Napoleona" i "Shoguna 2." :)

Bambusek
Gramowicz
26/08/2013 22:14
Dnia 26.08.2013 o 21:43, Janek_Izdebski napisał:

Jak to zobaczyłem na karcie produktu "CoH 2" na Steam, to całkowicie zrezygnowałem z zakupu. Myślę, że w przypadku "Total War: Rome 2" będzie podobnie, w końcu to też SEGA... :(

Niekoniecznie. Z tego co pamietam to przy CoH 2 opd razu zapowiadano nowych dowódców jako DLC. W przypadku Rome 2 na razie wiadomo tyle:1. Pont - darmowy, dzień premiery2. Greek Culture Pack - darmowy w przedsprzedaży, płatny później, dzień premiery3. Seleucydzi - darmowy, październik4. Nomadic Culture Pack - płatne, ??? (możliwe, że też październik zaraz po Seleucydach)Co będzie dalej to się okaże :) Kampanię poziomu Rise of the Samurai to akurat chętnie kupię.

Usunięty
Usunięty
26/08/2013 21:43
Dnia 26.08.2013 o 21:32, LubieWafle napisał:

Cooo?! ;D Panie, to rekord! Przynajmniej dla mnie, nigdy nie słyszałem otakiej ilości DLC zaraz po premierze.

Jak to zobaczyłem na karcie produktu "CoH 2" na Steam, to całkowicie zrezygnowałem z zakupu. Myślę, że w przypadku "Total War: Rome 2" będzie podobnie, w końcu to też SEGA... :(@BambusekDzięki za wyjaśnienie. Jednak nie byłem taki daleki od prawdy. :)
Trwa Wczytywanie