Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Total War: Rome 2 w przedsprzedaży zdecydowanie popularniejszy od drugiego Shoguna

Patryk Purczyński
2013/08/22 11:55

Wygląda na to, że miłośnicy wojny totalnej do Starożytnego Rzymu wybiorą się liczniejszą grupą niż dwa lata temu na Daleki Wschód. Przedstawiciele Segi bez ogródek mówią o "ekstremalnie wysokich" oczekiwaniach względem Rome 2.

Total War: Rome 2 w przedsprzedaży zdecydowanie popularniejszy od drugiego Shoguna

- Nasze oczekiwania względem Total War: Rome 2 są ekstremalnie wysokie. Już teraz jest to najchętniej zamawiana gra w historii serii Total War - zdradza Sam Sadeghi, menedżer produktu w firmie SEGA. Już teraz w usłudze pre-order zamówiono sześć razy więcej egzemplarzy niż w przypadku poprzedniej odsłony, wydanego przed dwoma laty Shoguna 2.

- Creative Assembly jest w pełni zaangażowane w wykańczanie prac nad grą. Studiu zależy, by Total War: Rome 2 było możliwie najlepszym tytułem. My pracujemy bardzo ciężko nad tym, by działaniami marketingowymi rozbudzić świadomość konsumentów. Mamy nadzieję, że sklepy to dostrzegą i wesprą ten produkt, pomagając mu odnieść sukces sprzedażowy - dodaje Sadeghi.

GramTV przedstawia:

Premiera Total War: Rome 2 przewidziana jest na 3 września. Przed kilkoma dniami Creative Assembly zaprezentowało fragmenty rozgrywki na morzu.

Komentarze
5
desruktorplanet
Gramowicz
23/08/2013 19:57

zakład że gdyby nie darmowy DLC to trzykrotnie mniej ludzi by zamówiło pre-ordery tylko zwyczajneie do sklepów poszło

LubieWafle
Gramowicz
22/08/2013 16:15

Nie trzeba się dziwić - w Europie więcej ludzi bawi walczenie jako starożytny wódz prowadzący legiony na podbój świata, niż przywódca Japończyków. :D

czopor
Gramowicz
22/08/2013 14:35

Nie wiem o czym gadasz bo normalnie jest ten tytuł dostępny i promowany w sklepach w uk...

Bambusek
Gramowicz
22/08/2013 13:18

Sklepy (zachodnie naturalnie) się wypną, bo:- tytuł pecetowy- przypinany do Steam, więc nie da się zbijać kokosów na używce- nie ma żadnej eskluzywnej zawartości dla sklepów - każdy dostaje tych Greków do preordera i tyle.Więc Sega - nie liczcie na sklepy, tylko nakręcajcie hype, jak ludzie bedą wiedzieli, czego mają szukać to grę wyciągną choćby z najczarniejszej dziury w piwnicy Gamestopu. A najpewniej po prostu kupią cyfrowo.

gmx
Gramowicz
22/08/2013 12:57

dziwne, przecież tylko wycieli greków z podstawki żeby dodać ich do preorderów :Pkusi żeby kupić ale przy dobrej tradycji CA do bugowania gier, poczekam z miesiąc - dwa na pierwsze łaty