Informacje

Premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst przyspieszona - także na PC

5 Mateusz Stanisławski

Co prawda na razie pewniakiem jest tylko rynek amerykański, ale nic wskazuje na to, by na Starym Kontynencie sytuacja nie była analogiczna – tym bardziej że mowa tu także o wydaniu cyfrowym.

Premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst przyspieszona - także na PC - obrazek 1

Namco Bandai Games sprecyzowało termin wydania Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst. Konsolowe wersje produkcji (PlayStation 3 i Xbox 360) będą dostępne już 22 października tego roku (wydanie pudełkowe i cyfrowe). Już, bo w pierwszych zapowiedziach była mowa o premierze zimą. Termin ten dotyczy rynku amerykańskiego, możemy się więc spodziewać, że do Europy tytuł trafi trzy dni później (zza oceanem gry na ogół debiutują we wtorki, u nas – w piątki).

Dodatkowo zapowiedziano, że wersja na komputery osobiste zostanie udostępniona na Steamie jesienią tego roku. Cena gry nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że posiadacze konsolowej „podstawki” będą mogli nabyć nową zawartość – między innymi bohatera, rozdział i misje – w formie DLC.

5 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Kedzoj

I jak tu się nie cieszyć. :D

Odpowiedz
G kesik93

A czy na PC też będzie w pudełku?

Odpowiedz
G Damianuss1

Chyba najlepsza część Storma ze wszystkich, szczerze polecam.

Odpowiedz
Naimad-PL

> Chyba najlepsza część Storma ze wszystkich, szczerze polecam.
chyba se jaja robisz.STORM 1: zarąbista gra to była wtedySTORM 2: co to wogólę ma być? -_-STORM Generations: noooo to jest gra, nawet lepsze od STORM1 :DSTORM 3: nowe postacie, nowe błędy z substitution często postać niechce się teleportować, nowe głupie rozwiązania typu przemiana w dowolnej chwili u połowy postaci co daje im wogólę masakryczną przewagę. Nowe głupie rozwiązanie u Jinchuuriki łatwo je można zablokować (często po substitution nie mogą się ruszać puki przeciwnik nie skończy robić combo -_-). w Generations było dobrze, ludzie nażekali że Susanoo jest gównem, ja jakoś wygrywałem większość walk przemieniając się w Susanoo bo umiałem grać.Mam nadzieje że w STORM3 na PC wyjdą jakieś mody które naprawią te błędy i dodadzą coś nowego

Odpowiedz
Silin_Xeadon

Dłuższego tytułu dla gry chyba jeszcze nie widziałem... ;)

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?