EA Sports: FIFA 14 na tej generacji nie zostanie w tyle

Patryk Purczyński
2013/07/31 14:30

- Robimy wszystko co w naszej mocy, by FIFA na sprzęcie obecnej generacji była fantastyczna - deklaruje producent tegorocznej odsłony, Sebastian Enrique.

EA Sports: FIFA 14 na tej generacji nie zostanie w tyle

FIFA 14 skorzysta z dobrodziejstw nowego silnika, EA Sports Ignite, ale wyłącznie na konsolach następnej generacji. EA Sports zapewnia jednak, że robi wszystko, by i na sprzęcie dostępnym obecnie nowa odsłona niezwykle popularnej piłkarskiej serii była warta zakupu. - Tworzenie nowej FIFY to zawsze spore wyzwanie, ale nie osiadamy na laurach - deklaruje producent Sebastian Enrique.

- Nadejście nowej generacji nie oznacza wcale, że wersje current-genowe zostaną w tyle. Robimy wszystko co w naszej mocy, by FIFA na sprzęcie obecnej generacji była fantastyczna. Mamy jeszcze wiele do osiągnięcia, jesteśmy niezwykle ambitni. Zwykle podczas tworzenia gier kładziemy nacisk na trzy sprawy: innowacje, dopracowanie i słuchanie społeczności. Nadal jest mnóstwo rzeczy, które zamierzamy zrobić - zapewnia przedstawiciel EA Sports.

GramTV przedstawia:

- Nie zakładamy, że kiedykolwiek stworzymy najlepszą grę piłkarską w historii. Za każdym razem, gdy nowa odsłona wchodzi do sklepów, dostrzegam niedociągnięcia i widzę rzeczy, które mogły zostać wykonane lepiej. Zawsze chcę więcej - dodaje Enrique.

Komentarze
10
qlimax
Gramowicz
01/08/2013 04:15

> "...jesteśmy niezwykle ambitni.">> O tak, udowodnili to olewając wersję PC... Ode mnie kasy nie dostaną.Twoja strata, twój wybór.Ja do tej pory nie zawiodłem się na FIFIE i kupię każdą cześć. Jakie EA jest każdy wie, ale goście odpowiedzialni za FIFĘ jest osobne studio w Kanadzie i do nich się nie można przyczepić.

Usunięty
Usunięty
31/07/2013 22:29

"...jesteśmy niezwykle ambitni."O tak, udowodnili to olewając wersję PC... Ode mnie kasy nie dostaną.

voitek123
Gramowicz
31/07/2013 18:38

"EA Sports: FIFA 14 na tej generacji nie zostanie w tyle"To oznacza tyle, że nextgenowa FIFA będzie równie zbugowana i niedorobiona, co FIFA starej generacji




Trwa Wczytywanie