Plotki o problemach Thiefa zdecydowanie przesadzone?

Patryk Purczyński
2013/07/24 09:19
0
0

Były już szef Eidos Montreal, Stephane D'Astous, odniósł się do doniesień o rzekomych tarapatach, w jakie wpadła ekipa odpowiedzialna za Thiefa. Jego zdaniem sytuacja wcale nie przedstawia się tak źle.

Plotki o problemach Thiefa zdecydowanie przesadzone?

"Zła polityka korporacyjna, brak nadzoru wydawcy i zamieszanie w dziale kreacji - to zarzuty formułowane przez anonimowe źródła pod adresem twórców Thiefa. Koszty projektu miały rozrosnąć się do niezdrowych rozmiarów, negatywnie wpłynęły na produkcję gry i spowodowały odejście z szeregów Eidos Montreal licznych starszych i młodszych specjalistów" - pisaliśmy pod koniec kwietnia.

Wówczas nikt ze Square Enix i Eidos Montreal nie odniósł się do tych komentarzy. Teraz, tuż po ogłoszeniu swojego odejścia z szeregów kanadyjskiego studia, głos zabrał Stephane D'Astous. - Thief to długi projekt. Jeśli spojrzeć z odpowiedniej perspektywy na każdy konkretny element, w pewnym sensie te zarzuty były zdecydowanie przesadzone - utrzymuje były już szef ekipy szykującej powrót Garretta.

GramTV przedstawia:

- Każdy wysokobudżetowy projekt ma swoje lepsze i gorsze chwile. Nowy zespół i producent wykonują świetną robotę. Bardzo żałuję, że nie będę stał na czele załogi, która dostarczy Thiefa - dodaje.

Gra ma zadebiutować w przyszłym roku na pecetach i konsolach następnej generacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!