Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat - demo gotowe do pobrania

Adam "Harpen" Berlik
2013/07/11 09:08
1
0

Nowy Wspaniały Świat, czyli najnowszy dodatek do Civilization V doczekał się edycji pokazowej, którą dostępna jest w usłudze Steam.

Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat - demo gotowe do pobrania

Osoby rozważające zakup Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat, niesamodzielnego rozszerzenia do tej popularnej gry strategicznej, mogą nie tylko zapoznać się z naszą obszerną recenzją zwieńczoną wysoką notą 85/100, ale i sprawdzić dodatek w akcji, dzięki wydanej właśnie wersji demonstracyjnej. Aby móc ją pobrać, należy posiadać darmowe konto na platformie Valve.

W Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat po raz pierwszy w historii cyklu pojawia się polska husaria oraz władca Kazimierz III Wielki. Z tej okazji rodzimy dystrybutor, firma Cenega, przygotował specjalną okładkę . Ci, którym nie przypadnie ona do gustu, w pudełku znajdą także oryginalny projekt.

GramTV przedstawia:

Już teraz możecie złożyć zamówienie na Sid Meier's Civilization V: Nowy Wspaniały Świat w sklepie gram.pl. Premiera dodatku odbędzie się jutro.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
11/07/2013 11:04

Zobaczymy, czy rację mają recenzenci, bo na razie rozpływają się w zachwytach nad tym rozszerzeniem. Na pewno skorzystam z okazji, bo w Civ5 nie grałem od kilku miesięcy. Ciekawe, czy pracują już przy Civ6, czy może będzie jeszcze jakiś dodatek.