News

Dishonored ma większe szanse na kontynuacje niż Rage

Piotr Bajda, 04.07.2013 12:20 18

Niby oczywista oczywistość, ale warto posłuchać jak motywuje to Pete Hines z Bethesdy.

"Jak to będzie z kontynuacją Dishonored, panie Hines (luźna interpretacja autora)?" - spytali redaktorzy IGN-u. W odpowiedzi usłyszeli:

Generalnie nie podchodzimy do niczego jak do jednorazowego wyskoku, więc pewnie, czemu by nie. Sukces tej gry, duma Arkane, atmosfera panująca w studiu po wydaniu takiej gry i pojawiające się pomysły sprawiają, że myślimy o tym jak o marce.

To działa w przypadku Arkane. To co zrobimy lub nie z Dishonored nie ma wpływu na id, Tango czy Machine Games. Każde z nich, w pewnym sensie, działa na własny rachunek. nie ma znaczenia co robią inni. "W czym jesteście dobrzy? Przy czym teraz będziecie pracować? Co zrobicie następne?" Wszystko rozbija się o to.

Co zatem z Rage 2? Niedawne doniesienia o skasowaniu projektu nie napawają optymizmem.

Zobaczymy. Na razie id jest skupione na innym projekcie. I tylko na nim. Gdy ostatnio go widziałem, byłem super zadowolony. Chcemy, żeby byli przy tym aż będziemy gotowi, by to pokazać. Poczekajmy aż nadejdzie ten moment. - kończy wiceprezes marketingu i PR-u Bethesdy.

najnowsze

Wszystko, co wiemy o Hunt: Showdown

Polska premiera już dzisiaj, dlatego postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w jedno miejsce. Głównie po to, aby ci, którzy nie wiedzą, czy chcą sięgnąć po Hunt: Showdown, podjęli decyzję.