Informacje

Zapowiedziano Serious Sam Collection. Tylko na Xbox 360

4 Mateusz Stanisławski

Serious Sam Collection jawi się jako pozycja obowiązkowa dla osób, które nie miały okazji zapoznać się z ostatnimi odsłonami serii chorwackiego zespołu Croteam. Oprócz składu pakietu od razu poznaliśmy konkretną datę premiery.

Zapowiedziano Serious Sam Collection. Tylko na Xbox 360 - obrazek 1

Serious Sam Collection zawiera niektóre legendarne odsłony serii, pozwalając zarówno fanom cyklu, jak i zupełnie nowym graczom zaliczyć najbardziej odznaczające się strzelanki w historii. Zmierz się z zagładą dziwacznych wrogów i rozkoszuj się naprawdę przegiętą akcją, która stała się znakiem firmowym serii.” – czytamy w komunikacie prasowym wystosowanym przez firmę Mastertronic.

Zbiorcze wydanie jest przygotowywane tylko z myślą o posiadaczach konsoli Xbox 360 i zaoferuje w sumie cztery produkcje: Serious Sam HD: Pierwsze Starcie, Serious Sam HD: Drugie Starcie, Serious Sam Double D XXL oraz Serious Sam 3: BFE (z rozszerzeniem Jewel of the Nile). Premiera zestawu została ustalona na 12 lipca bieżącego roku.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Karfein

Szkoda tylko, że brakuje połowy gier z tej serii. Wolę moją kolekcję uzbieraną łopatologicznie, przynajmniej jest prawdziwie pełna. No, brakuje jeszcze The Next Encounter na PS2...

Odpowiedz
Rafalinda_san

X360 still alive :D Fajnie. Ja nie grałem w żadnego Sama do tej pory. Jeśli cena będzie dobra to pomyślę o zakupie. Choć na tą konsole jest tyle dobrych FPSów, że ten Sam wypada trochę blado.

Odpowiedz
czaki222

No na X1 raczej by nie wydawali. Na "tylko" X360 moze sobie być choć niedawno było Humble Bundle ze wszystkimi możliwymi Serious Samami + The Random Encounter (choć nie było Jewel of the Nile).

Odpowiedz
Sebo1020

Niedawno była promocja całej serii w Humble Bundle , aby zakupić wszystkie części w tym 3 trzeba było dać minimum 20 zł, ale było warto

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?