Trzymająca w napięciu przechadzka po bazie na Księżycu - gameplay z survival horroru Routine

Mateusz Stanisławski
2013/06/25 15:45

Zapowiedziana blisko rok temu przygodówka Routine przypomina o sobie naprawdę porządnym gameplayem. Dla fanów gier z serii Penumbra czy Amnesia to seans absolutnie obowiązkowy.

Trzymająca w napięciu przechadzka po bazie na Księżycu - gameplay z survival horroru Routine

Mroczny pierwszoosobowy survival horroru Routine wciąż nie może się doczekać konkretnej daty premiery. W listopadzie minionego roku twórcy poinformowali, że do debiutu dojdzie na przełomie marca i kwietnia, ale pod koniec I kwartału powrócili do nieprecyzyjnego „2013 rok”. Termin ten dotyczy zarówno komputerów osobistych, jak i Maków.

Wygląda jednak na to, że pomimo pewnych niejasności dotyczących kwestii wydawniczych projekt ma się całkiem nieźle, co potwierdza poniższy materiał wideo (pamiętajcie, że mowa dopiero o wersji alpha). Nie da się ukryć, że opustoszała baza na Księżycu ma swój specyficzny klimat, a starcia z tajemniczymi wrogami naprawdę mogą przyspieszyć bicie serca.

GramTV przedstawia:

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
26/06/2013 11:04

Wygląda to genialnie :) Nakręciłem się na ten tytuł.Czekam na więcej informacji i datę premiery :)

piomink
Gramowicz
25/06/2013 22:15

Zbuntowane humanoidalne roboty w roli wrogów? Z jednej strony nic strasznego, ale z drugiej zawsze bałem się robotów :O

Usunięty
Usunięty
25/06/2013 18:35

Lubię Amnesię, lubię Penumbrę ale to jakoś na mnie zbyt wielkiego wrażenia nie zrobiło. Może kolejne zajawki odkryją nieco więcej. No i oby jak najmniej w tym Dead Space''a ponieważ ten temat już mi się przejadł.
Trwa Wczytywanie