Trzymająca w napięciu przechadzka po bazie na Księżycu - gameplay z survival horroru Routine

Mateusz Stanisławski
2013/06/25 15:45
11
0

Zapowiedziana blisko rok temu przygodówka Routine przypomina o sobie naprawdę porządnym gameplayem. Dla fanów gier z serii Penumbra czy Amnesia to seans absolutnie obowiązkowy.

Trzymająca w napięciu przechadzka po bazie na Księżycu - gameplay z survival horroru Routine

Mroczny pierwszoosobowy survival horroru Routine wciąż nie może się doczekać konkretnej daty premiery. W listopadzie minionego roku twórcy poinformowali, że do debiutu dojdzie na przełomie marca i kwietnia, ale pod koniec I kwartału powrócili do nieprecyzyjnego „2013 rok”. Termin ten dotyczy zarówno komputerów osobistych, jak i Maków.

Wygląda jednak na to, że pomimo pewnych niejasności dotyczących kwestii wydawniczych projekt ma się całkiem nieźle, co potwierdza poniższy materiał wideo (pamiętajcie, że mowa dopiero o wersji alpha). Nie da się ukryć, że opustoszała baza na Księżycu ma swój specyficzny klimat, a starcia z tajemniczymi wrogami naprawdę mogą przyspieszyć bicie serca.

GramTV przedstawia:

Komentarze
11
Phobos_s
Gramowicz
26/06/2013 11:04

Wygląda to genialnie :) Nakręciłem się na ten tytuł.Czekam na więcej informacji i datę premiery :)

piomink
Gramowicz
25/06/2013 22:15

Zbuntowane humanoidalne roboty w roli wrogów? Z jednej strony nic strasznego, ale z drugiej zawsze bałem się robotów :O

Rammi
Gramowicz
25/06/2013 18:35

Lubię Amnesię, lubię Penumbrę ale to jakoś na mnie zbyt wielkiego wrażenia nie zrobiło. Może kolejne zajawki odkryją nieco więcej. No i oby jak najmniej w tym Dead Space''a ponieważ ten temat już mi się przejadł.

iRenderman
Gramowicz
25/06/2013 18:19

Racja, dokładnie tak powinien wyglądać nowy System Shock.

Cykada85
Gramowicz
25/06/2013 17:13

Przypomnial mi sie System Shock :)

SOS_PL
Gramowicz
25/06/2013 16:38

> Mnie osobiście wbiło w fotel ! jak na alphe to imponująco i klimatycznie to wszystko> wygląda! działa na Unreal Engine, ale na którym? na 3 czy już na 4 ?? Mimo wszystko czekam> !!To UE 3 :)

SOS_PL
Gramowicz
25/06/2013 16:37

> Łoł, jeśli to jest zbudowane na Unreal Engine 4 to właśnie tak powinna wyglądać prezentacja> możliwości tego silnika. Jeśli to jest robione na UE3, no to twórcy UE4 powinni się ostro> wstydzić.>> Tak czy owak, wygląda jak połączenie Dooma, Penumbry i w pewnym sensie HL2. Po prostu> miodzio.> To co jeszcze bardzo mi się podoba w tej grze jest odpowiednia dawka strachu, nie prowadzi> do zawałów jak Amnesia, ale potrafi nieźle przyspieszyć puls tak jak Penumbra.> Trzymam mocno kciuki !Hej. To tylko 4 minuty gameplayu, być może twórcy nie pokazali w nim wszystkich sztuczek. Zawały mogą być wciąż przed nami. Mnie przeraziła scena w kanałach. Gdy w grach coś mnie ściga, moje nogi dosłownie dostają niekontrolowanych skurczy. Natomiast końcówka z drabiną...*masuje nogi*

Mati-PL1993
Gramowicz
25/06/2013 16:28

Łoł, jeśli to jest zbudowane na Unreal Engine 4 to właśnie tak powinna wyglądać prezentacja możliwości tego silnika. Jeśli to jest robione na UE3, no to twórcy UE4 powinni się ostro wstydzić.Tak czy owak, wygląda jak połączenie Dooma, Penumbry i w pewnym sensie HL2. Po prostu miodzio.To co jeszcze bardzo mi się podoba w tej grze jest odpowiednia dawka strachu, nie prowadzi do zawałów jak Amnesia, ale potrafi nieźle przyspieszyć puls tak jak Penumbra.Trzymam mocno kciuki !

SOS_PL
Gramowicz
25/06/2013 16:09

Napaliłem się na tą grę.

szyslay
Gramowicz
25/06/2013 16:07

Ta gra nie jest ladna....JEST PRZEPIEKNA!!!! Mam nadzieje ze motyw z dyskietkami 3,5'''' w kosmosie powroci (wczesny trailer takie cos reklamowal). PROJEKT SUPER SIE ROZWINAL!!! Zastowsowanie cienia i swiatla wprost idealne! MNIAM :)

pocketrocker
Gramowicz
25/06/2013 16:05

Mnie osobiście wbiło w fotel ! jak na alphe to imponująco i klimatycznie to wszystko wygląda! działa na Unreal Engine, ale na którym? na 3 czy już na 4 ?? Mimo wszystko czekam !!