Skradanka Death to Spies 3 na nowych screenach i gameplayu

Mateusz Stanisławski
2013/06/25 15:04
4
0

Po raz pierwszy od naprawdę długiego czasu mamy okazję przyjrzeć się rosyjskiej skradance Death to Spies 3. Na kilkuminutowym gameplayu zaprezentowano fragment etapu rozgrywającego się w jednej z hitlerowskich placówek.

Skradanka Death to Spies 3 na nowych screenach i gameplayu

Zaprezentowana misja stanowi retrospekcję w stosunku do wydarzeń składających się na główną historię, stąd niestety nie mamy sposobności zobaczyć, jak prezentuje się chyba największa nowość w serii – opcja zmiany sterowanej postaci (do naszej dyspozycji zostanie oddanych trzech członków sowieckiego wywiadu). Niemniej i tak fani cyklu bez problemu wychwycą takie świeżynki, jak elementy QTE czy opcję „przyklejania się” do ścian.

O tym, na jakim etapie produkcji obecnie znajduje się „trójka”, szerzej pisaliśmy w maju, kiedy wystartowała zbiórka pieniędzy na platformie Indiegogo. Niestety, wszystko wskazuje na to, że tytuł nie zostanie sfinansowany – twórcom nie udało się zebrać nawet tysiąca dolarów (celem jest 80 tys. dolarów).

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
25/06/2013 17:45

Gramy gosciem ze zbrodniczej formacji smiersz- nie, dziekuje.

Mati-PL1993
Gramowicz
25/06/2013 15:40

> Podróbka SC?:)Bardziej podróbka Hitmana. Garota, chowanie ciał do szafy, przebieranie się, miejsca w których jesteśmy bezpieczni udając wykonywanie jakiejś czynności.

Usunięty
Usunięty
25/06/2013 15:37

A mi to bardziej Hitman''a przypomina :P
Trwa Wczytywanie