Informacje

Nowy Thief z równoczesną premierą na PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One

4 Robert Sawicki

O dziwo, wszystkimi wersjami zajmuje się jedno studio: Eidos Montreal.

W specjalnym odcinku Eidos Montreal Community, gdzie ekipa Eidosu przekazuje swoje ważne informacje dla growej społeczności, pojawiło się nieco nowych informacji na temat nadchodzącego Thiefa. Przede wszystkim, premiera na wszystkich wspomnianych platformach będzie równoczesna, za co odpowiedzialne będzie tylko jedno studio, Eidos Montreal (gdzie nad Assassin's Creed IV od Ubisoftu ma sprawować pieczę osiem ekip).

Różnice w rozgrywce między wersjami na obecną i następną generację mają być znikome, jeśli nieobecne, stąd nikt nie powinien chodzić szczególnie smutny, jeśli zdecyduje się na wersje gry na PS3 lub Xbox 360 - szczególnie, że Stephane Roy z Eidosu zapewnia, że pod względem grafiki gra również i tu będzie trzymała poziom.

I pojawiła się nawet przyjemna obietnica - programiści od Thiefa mają sprowadzić psy do tej generacji konsol, implementując je do gry. Teraz pozostaje tylko zrobić o tym 20-minutową prezentację.

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
diabolo20

Czyli ten sam gniot wszędzie dziękuje

Odpowiedz
G Maciej2801

PS3 i Xbox wygląd jak na PC niskie, na PS 4 i Xboxie ONE wygląd jak na PC wysokie.

Odpowiedz
adam_wielki

> PS3 i Xbox wygląd jak na PC niskie, na PS 4 i Xboxie ONE wygląd jak na PC wysokie.
Ale nie ultra :)

Odpowiedz
Masquamacus

praktycznie drugi artykuł z rzędu zaczynający się "O,dziwo". Może nie każdy lubi być wyzywany od samego początku artykułu? Poza tym, nie przystoi autorowi używania tak potocznych wyrażeń (w dodatku co to za rozpoczęcie artykułu od "o, dziwo"? Może jakiś wstęp?).

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?