E3 2013: The Elder Scrolls Online bez opcji gry cross-platformowej

Patryk Purczyński
2013/06/12 11:13
2
0

Okazało się, że TES Online trafi nie tylko na pecety, ale także na konsole następnej generacji. Zenimax Online szybko rozwiało wszelkie wątpliwości w kwestii wspólnej gry właścicieli różnych platform.

E3 2013: The Elder Scrolls Online bez opcji gry cross-platformowej

Dzięki technologii megaserver zastosowanej w The Elder Scrolls Online, właściciele wersji gry na PC i Maka będą mogli wspólnie uczestniczyć w zabawie. Na to samo najwyraźniej nie mogą niestety liczyć nabywcy wydań na Xboksa One i PlayStation 4. Przedstawiciele Zenimax Online, zapytani o opcję rozgrywki cross-platformowej również na konsolach, wyjaśniają:

- Technologia megaserver zawarta w The Elder Scrolls Online pozwoli graczom z PC i Maków grać razem. Użytkownicy Xboksa One będą grali na ich własnym megaserwerze, podobnie zresztą jak użytkownicy PlayStation 4. Na tej podstawie można wyrokować, że Zenimax Online nie umożliwi wspólnej gry pomiędzy właścicielami obu konsol następnej generacji, jak również poszczególnych next-genów z posiadaczami komputerów. Wszyscy, poza wspomnianymi pecetowcami i ich "kuzynami" z komputerami Mac, taplać się więc będą we własnym sosie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
12/06/2013 11:41

Nie planuję na razie zakupu nowych konsol, ale fajnie że dostają dużo gier mmowatych albo F2P

Usunięty
Usunięty
12/06/2013 11:40

Ja i tak jestem zadowolony, ze na Macu będzie.