E3 2013: Gry sportowe EA Sports i dobrodziejstwa silnika Ignite

Patryk Purczyński
2013/06/10 23:40
1
0

Większa kontrola, lepsza sztuczna inteligencja, niezrównana precyzja - to przymioty mające charakteryzować gry oparte na silniku EA Sports Ignite. "Elektronicy" zaprezentowali ich nowe zwiastuny.

E3 2013: Gry sportowe EA Sports i dobrodziejstwa silnika Ignite

Niespotykany nigdzie indziej system kozłowania piłki ma być wyróżnikiem NBA Live 14. Omówił go gwiazdor Cleveland Cavaliers, Kyrie Irving. Walka przypominająca do bólu faktyczne pojedynki w formule MMA - to obiecują twórcy UFC. Możliwości sztucznej inteligencji omawiają Jon Jones i Benson Henderson. W Madden 25 gracze poczują się, jakby otaczali ich prawdziwi zawodnicy NFL - ich zachowania mają odzwierciedlać to, co możemy oglądać na ligowych arenach futbolu amerykańskiego. Wreszcie najbliższa Europejczykom FIFA 14 to niebywała dotąd kontrola, mnóstwo nowych trików i sposobów na wykiwanie obrońców.

Electronic Arts fanom sportu podczas swojej konferencji poprzedzającej targi E3 obiecało wiele. Planuje się z nich wywiązać na konsolach następnej generacji, które na wyłączność otrzymają gry zasilane technologią EA Sports Ignite. Zwiastuny wszystkich wymienionych tytułów możecie obejrzeć poniżej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
pepsi
Redaktor
10/06/2013 23:50

Cóż, niestety wygląda na to, że YouTube przegrywa z E3 i nie wszystkie filmy daje się załadować. W razie problemów prosimy więc o cierpliwość.