Pecetowe wersje cyfrowe gier Knights of Pen & Paper i DARK w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

gram.pl
2013/06/07 16:39
6
0

[Zaktualizowano] W naszej ofercie przedpremierowej pojawiły się dwa zupełnie nowe tytuły: turowa gra RPG Knights of Pen & Paper, która dostępna jest z licznymi bonusami dostępnymi wyłącznie w pre-orderze oraz trzecioosobowa skradanka DARK.

Pecetowe wersje cyfrowe gier Knights of Pen & Paper i DARK w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

DARK jest połączeniem gry akcji z elementami RPG i skradanki, w którym wcielamy się w wampira likwidującego intruzów z ukrycia. Bohater dysponuje unikatowymi mocami, a jedna z nich pozwala na natychmiastowe usunięcie się z pola widzenia przeciwnika. Podczas rozgrywki odwiedzimy między innymi ukrytą twierdzę z wampirzym lordem oraz muzeum, gdzie zaatakujemy zarówno niewinnych policjantów, jak i rozprawimy się z przerażającymi stworami. Co ciekawe, produkcja ta może pochwalić się komiksową oprawą graficzną.

DARK dostępny jest w przedsprzedaży taniej o 15 proc. Gra pierwotnie miała zostać wydana 11 czerwca, ale jej termin wydania został opóźniony i ukaże się 28 czerwca. Obniżyliśmy również cenę – wcześniej wynosiła ona 118,90 złotych, natomiast teraz produkcja kosztuje 93,40 zł. Wszyscy, którzy zdążyli już zamówić tę produkcję w przedsprzedaży w sklepie gram.pl, zapłacą za nią rzecz jasna niższą kwotę.

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
6
Usunięty
Usunięty
07/06/2013 23:15

> Cena na Steamie od samego początku jest w promocji 24 EURO (nie wiem skąd Wy wzieliście> 34 :/ To samo z datą premiery - od samego początku widniała tam data 28 czerwca, więc> nie wiem skąd Wy wzięliście 11 czerwiec.Bezposrednio od Kalypso wydawcy. Co do ceny to STEAM dostał exclusive cene na wydanie, my dostaliśmy obniżkę ceny tylko z grzeczności i rekompensaty za złośc klientów od wydawcy. Odrazu nas uprzedzono, że nastepnym razem moga być rozbieżności w cenie bo Steam to lider i jak chce exclusive cene to ja dostaje :)Co do daty wydania to na steam pojawiło się później (pre-order) niż my mieliśmy w naszym planie wydawniczym dostarczonym przez wydawcę i zapewniam, że miała ukazac się 11 czerwca :)W obu kwestaich wiem troche lepiej, że tak powiem :)

TobiAlex
Gramowicz
07/06/2013 18:44

Cena na Steamie od samego początku jest w promocji 24 EURO (nie wiem skąd Wy wzieliście 34 :/ To samo z datą premiery - od samego początku widniała tam data 28 czerwca, więc nie wiem skąd Wy wzieliście 11 czerwiec.

Usunięty
Usunięty
04/06/2013 15:47
Dnia 04.06.2013 o 14:28, Mordant napisał:

Strasznie drogi u nas ten DARK. Kupując prosto od Steama wyjdzie nam taniej (24?), a dodatkowo dorzucają poradnik. Na GMG z kuponem 25$. Co jak co, ale prawie 1/3 taniej w zagranicznych sklepach... Nie, żebym miał kupować. Pewnie już w summersale będzie można wyrwać za 4 dychy, jak nie mniej ;).

Jak pisałem niestety zaszła pomyłka za co przepraszamy , wcześniej jak pisałem inna była cena na steam na ten produkt niż teraz. Dostaliśmy zniżke 15% ale od starej jak widać ceny. Już interweniujemy
Trwa Wczytywanie