Mortal Kombat 1 na nowym trailerze. Za moment wystartują testy beta

Jakub Smolak
2023/08/16 11:15
0
0

Planujecie wziąć udział w testach?

Do premiery Mortal Kombat 1 pozostało jeszcze nieco czasu, ale już wkrótce będzie można przetestować najnowszą odsłonę serii na własnej skórze. Już 18 sierpnia wystartują testy beta, które potrafią do 21 sierpnia. Deweloperzy z NetherRealm Studios przygotowali z tej okazji specjalny trailer, który znajdziecie poniżej.

Mortal Kombat 1 na nowym trailerze. Za moment wystartują testy beta

Mortal Kombat 1 – przedpremierowy dostęp do gry

Warto zaznaczyć, że w testach będą mogły wziąć udział osoby, które złożyły przedpremierowe zamówienia na grę. Nadchodząca beta Mortal Kombat 1 będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Więcej informacji na temat zasad dotyczących nadchodzących testów znajdziecie w specjalnie przygotowanym FAQ.

Odkryj odrodzone uniwersum Mortal Kombat stworzone przez Boga Ognia Liu Kanga. Mortal Kombat 1 rozpoczyna nową erę w kultowej serii z nowym systemem walki, trybami gry i ruchami fatality! – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zmierza na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na 19 września 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej odsłony serii Mortal Kombat.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!