Stick it to the Man zapowiedziane na konsole Sony

Patryk Purczyński
2013/06/05 12:51
0
0

Platformowa gra przygodowa Stick it to the Man jeszcze w tym roku zawita na PS3 i PS Vitę. Już teraz możecie obejrzeć trailer i screeny. Gra będzie też obecna na targach E3.

Stick it to the Man zapowiedziane na konsole Sony

Szwedzka ekipa Zoink! pracuje nad Stick it to the Man na PS3 i PS Vitę. Będzie to platformówka, w której gracze wcielą się w Raya, mieszkańca świata stworzonego z papieru i naklejek. Pewnego dnia budzi się ze spaghetti owiniętym wokół głowy. Ta niecodzienna ozdoba daje mu nadprzyrodzone moce, które mogą zmieniać otaczającą go rzeczywistość. Ray jest również w stanie odczytywać myśli innych.

- Gdy po raz pierwszy ujrzałem Stick it to the Man, byłem oczarowany - przyznaje Phil Gaskell, współzałożyciel firmy wydawniczej Ripstone. - Fantastycznie jest widzieć, jak gra wreszcie nabiera kształtów po tych wszystkich latach, gdy istniała tylko w mojej głowie - dodaje dyrektor zarządzający Zoink!, Klaus Lyngeled.

Premiera Stick it to the Man zaplanowana jest na końcówkę bieżącego roku. Już teraz możecie podziwiać screeny i trailer. Więcej twórcy zamierzają pokazać na targach E3.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!