Silnik EA Sports Ignite tylko dla next-genów, pecety znów dostaną gorszą FIFĘ

Patryk Purczyński
2013/05/22 08:50

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu EA Sports przedstawiło nową technologię, która będzie zasilać gry sportowe. Silnik, przynajmniej na razie, zawita tylko na konsole następnej generacji.

Silnik EA Sports Ignite tylko dla next-genów, pecety znów dostaną gorszą FIFĘ

- Wyjaśnienie w sprawie wcześniejszych pytań związanych z pecetami - EA Sports Ignite będzie zasilać grę FIFA 14 na Xbox One i PS4, nie na PC - oto krótkie oświadczenie Roba Hodsona, menedżera społecznościowego z EA Sports. Oznacza to, że użytkownicy komputerów, podobnie jak właściciele konsol obecnej generacji, nie będą cieszyli się z pełni dobrodziejstw, oferowanych przez wspomnianą technologię.

Historia zatacza więc koło, a my wracamy do roku 2010, gdy ukazała się FIFA 11. W wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 EA Sports wprowadziło wówczas szereg istotnych zmian, którym pecetowcy mogli się jedynie przyglądać. Dopiero następna edycja, opatrzona numerkiem "12", była jednakowa na konsolach i komputerach. Teraz "Elektronicy" wracają do praktyki uwsteczniania pecetów i blokowania ich użytkownikom dostępu do najnowszych osiągnięć. Pozostaje nadzieja, że w przyszłym roku nastąpi powrót do dobrej praktyki z dwóch ostatnich lat.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że tryb FIFA Ultimate Team w FIFA 14 będzie posiadał zawartość na wyłączność dla użytkowników konsoli Xbox One. Po więcej informacji o technologii EA Sports Ignite odsyłamy na oficjalną stronę EA Sports.

Komentarze
30
Usunięty
Usunięty
23/05/2013 20:02

Widze, ze EA wita nowa generacje z przytupem -_- Zadnej litosci nie maja, ani krzty;

Usunięty
Usunięty
23/05/2013 19:51

Przynajmniej mi nie będzie szkoda, że nie zagram z powodu Origina. ;p

Usunięty
Usunięty
23/05/2013 19:19
Dnia 23.05.2013 o 17:48, Kettger napisał:

FIFA zostanie i będzie wspierana na PC w obecnym kształcie co najmniej do edycji 17 - w pełni sprawdzone i pewne informacje.

Fusy z mojej herbaty twierdzą tak samo.
Trwa Wczytywanie