Afterfall: Insanity - tryb przetrwania Dirty Arena dostępny jako samodzielny produkt

Mateusz Stanisławski
2013/05/11 13:44

Nicolas Games po cichu wydał specjalną edycję Afterfall: Insanity, zawierającą wyłącznie moduł Dirty Arena. Tryb ten jest darmowy dla posiadaczy podstawowej wersji gry.

Afterfall: Insanity - tryb przetrwania Dirty Arena dostępny jako samodzielny produkt

Na platformie Steam wylądowało Afterfall Insanity – Dirty Arena Edition. Produkt zawiera tytułowy tryb typu survival, który pod koniec lutego w formie darmowego DLC został udostępniony posiadaczom „podstawki”. Przy obowiązującej obecnie 25-procentowej zniżce pozycja kosztuje 2,99 euro, czyli mniej więcej 12,40 zł.

Na nabywców czeka szereg potyczek z coraz liczniejszymi falami wrogów. Jak w większości modułów stawiających na przetrwanie, nie brakuje starć z bossami oraz opcji kupowania amunicji i coraz lepszego żelastwa. Całość naturalnie uzupełniają osiągnięcia.

GramTV przedstawia:

Poniżej dla przypomnienia porcja screenów oraz materiał filmowy promujący tryb Dirty Arena.

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
14/05/2013 01:02
Dnia 13.05.2013 o 23:49, Dante_215 napisał:

Ja myślałem że ta wersja to gra + ten dodatek. A to tylko Dirty Arena i po co to kupiłem.

Trzeba było poczekać do większej promocji i - przede wszystkim - czytać opis produktu. :P Jednak jeśli nie grałeś w Afterfalla, a teraz kupiłeś Dirty Arena to:- masz rozgrywkę w postaci sieki,a jak Ci się spodoba świat i sama rozgrywka, to możesz kupić za 10zł na cdp.pl chociażby Afterfall: InSanity. Jesli jest tak jak mówię to nie straciłeś, ale zyskałeś. :) Pozdrawiam.

Dante_215
Gramowicz
13/05/2013 23:49

Ja myślałem że ta wersja to gra + ten dodatek. A to tylko Dirty Arena i po co to kupiłem.

Usunięty
Usunięty
12/05/2013 00:58
Dnia 11.05.2013 o 19:19, ScaredOfGhosts napisał:

Heh, z Afterfallem nic mnie już nie zdziwi. Walka to był jego najsłabszy punkt(no dobra, bieganie z siekierą dawało frajdę)więc wydają dodatek, który oparty jest tylko na walce? Już widzę ten komercyjny sukces. Ale życzę jak najlepiej, mnie się Afterfall w wersji rozszerzonej podobał.

Mnie również się w rozszerzonej edycji podobał. Walka zła nie była, ale jeśli nic nie usprawnili w Dirty Arenie to podchodzę do tego sceptycznie. Walka tak jak mówię była średnia, a DA jest w całości o nią oparte. Czy dodali nowe ciosy czy broń do tego dodatku? Skoro walka i oddzielny produkt, i jeszcze DLC, to chętniej bym coś zobaczył takiego właśnie. Ile jest map do walki?




Trwa Wczytywanie