Starcia z bossami na zwiastunie dodatku Dirty Arena do Afterfall: Insanity

Mateusz Stanisławski
2013/02/21 16:53
5
0

Z drobnym poślizgiem w sieci zadebiutowała krótka filmowa zapowiedź darmowego rozszerzenia Dirty Arena do Afterfall: Insanity. Na trailerze nie brakuje ujęć ukazujących nieznanych wcześniej oponentów.

Starcia z bossami na zwiastunie dodatku Dirty Arena do Afterfall: Insanity

Już jutro steamowa wersja Afterfall: Insanity otrzyma bezpłatne rozszerzanie Dirty Arena. Gracze będą mogli wziąć udział w szeregu wyzwań sprowadzających się do eliminacji kolejnych fal przeciwników. Między poszczególnymi starciami uzupełnimy zapasy amunicji, a także wymienimy broń. Nie zabraknie przy tym świeżych osiągnięć i pełnoprawnych bossów, z którymi walka może być naprawdę niełatwa, zważywszy na brak automatycznej regeneracji zdrowia (żywotność bohatera zwiększymy, wykonując krwawe ataki końcowe). Uwaga: zabawa będzie możliwa wyłącznie po zaliczeniu kampanii dla pojedynczego gracza!

Twórcy nie wykluczają, że w późniejszym terminie światło dzienne ujrzy Dirty Arena dedykowana wersjom gry zakupionym na innej drodze niż Steam. Przypominamy, że na początku tygodnia do sieci trafiły pierwsze screeny z omawianego rozszerzenia. Teraz natomiast zostawiamy Was ze świeżym trailerem:

GramTV przedstawia:

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
21/02/2013 19:24

> To skoro chcesz tej grze dać 5, nawet 10,5 na 10. Nie wiem skąd w ogóle taki pomysł, że chodzi tu o postawienie "dziesiątki".Dla mnie ta gra to taki typowy średniak, z całkiem fajnym wzornictwem. Poza tym nie czekałem na tę produkcję jakoś niesamowicie, od czasu, gdy twórcy wzięli się za horror, miast cRPG, jak było w założeniach. Reasumując - ogólnie nie oczekiwałem wiele, dodając do tego ogromny hejt na tę grę, spodziewałem się katastrofy. Ale miło się zaskoczyłem. Gdyby mi ktoś wciskał tę produkcję jako wielki hit, to bym się strasznie zawiódł. I pewnie tak by było, gdybym kupił zaraz po premierze. Jednak w tym momencie, jest to naprawdę produkcja, w którą można pograć i czerpać jakąś tam z tego przyjemność. Przynajmniej dwie klasy wyżej niż "Uprising". Co nie zmienia faktu, że produkcja jest relatywnie słaba, szczególnie w porównaniu do większych produkcji, ale moim zdaniem "średniakiem" można ją spokojnie nazwać. Od razu napiszę, zanim padnie tyrada o tym, "że się nie znam" - nie jestem zielony w tematyce gier. Gram od 16 lat, więc mam punkty odniesienia i wyrobiony gust. Zwyczajnie mnie ta gra aż tak strasznie nie odrzuca.BTW, grałeś w edycję rozszerzoną, czy tylko tak sobie piszesz, bo wszyscy po grze jadą?A w Aliens nie grałem.

Usunięty
Usunięty
21/02/2013 19:07

Ja mam wydanie premierowe z soundtrackiem za 79zł, więc miło by było gdym też mógł ściągnąć ten dodatek. Wsparłem Nicolas kupując grę choć nie było to zbyt udana inwestycja. Gra po premierze niestety słaba, po patchu 2.0 do ER już gra się przyjemniej, ale max ocena to 6/10.

TobiAlex
Gramowicz
21/02/2013 18:59

> W sumie nie wygląda źle, choć walka w podstawce jest taka sobie, więc nie widzi mi się> ten tryb. Tak czy siak ja ostatnio ogrywam wersję rozszerzoną (z oryginalną miałem kontakt> tylko przez kilka minut) no i nie wiem jak dokładnie było wcześniej, ale teraz gra jest> naprawdę ok. Takie solidne 5, w porywach 6 na 10 mógłbym dać. Na ten moment, grałem zaledwie> niecałą dwie godziny. Nie podoba mi się tylko, że gra w ogóle nie jest straszna, a w> końcu horrorem miała być.> Ogólnie widać, że autorzy mieli spory talent i predyspozycje do stworzenia naprawdę dobrej> gry. Szkoda, że wyszło jak wyszło.To skoro chcesz tej grze dać 5, nawet 10, to ACM w Twojej ocenie to powinno pewnie z 9 na 10 dostać.
Trwa Wczytywanie