News

Od Wiedźmina do odznaczenia państwowego - prezydent Komorowski docenia CD Projekt

Piotr Bajda, 03.05.2013 17:25 89

Założyciele CD Projektu Michał Kiciński i Marcin Iwiński oraz szef CD Projekt RED Adam Badowski zostali odznaczeni Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski.

Prezydent Komorowski wręczył odznaczenia podczas dzisiejszych uroczystości na Zamku Królewskim za "wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej". W liście wysłanym do głowy państwa przez nagrodzonych czytamy:

- Kiedy prawie 20 lat temu, jako pełni odważnych planów, nieco szaleni młodzi ludzie zaczynaliśmy działalność gospodarczą, a potem rozpoczynaliśmy pracę nad serią gier ‘Wiedźmin’ nie myśleliśmy nawet, że przyjdzie nam kiedyś znaleźć się w tym miejscu i w takim charakterze. Chcieliśmy po prostu robić w życiu to co było nasza pasją i dzisiaj wierzymy, że to właśnie nasza pasja doprowadziła nas tutaj. -

Gratulujemy!

Bronisław Komorowski otrzymał w prezencie kolekcjonerską edycję Wiedźmina 2: Zabójcy Królów. Taki sam upominek dostali od Donalda Tuska prezydent USA Barack Obama oraz prezydent Bułgarii Rosen Plewnelijew.

najnowsze