Company of Heroes 2 z modułem Theater of War

Patryk Purczyński
2013/04/30 11:15
3
0

Relic i SEGA zapowiedziały nowy tryb gry w Company of Heroes 2. Ma pozwolić twórcom na przedstawienie innych opowieści i stanowić pomost między trybem dla jednego i wielu użytkowników.

Company of Heroes 2 z modułem Theater of War

Company of Heroes 2 zostanie wzbogacone nowym modułem zabawy - Theater of War. "Pozwala on ekipie Relic Entertainment opowiedzieć inne historie w obrębie konfliktu za pomocą nowej, grywalnej zawartości dla trybów single-player i kooperacji" - brzmi fragment informacji prasowej. "Będą to solowe wyzwania, w których gracze muszą mierzyć się z wyjątkowo niesprzyjającymi okolicznościami, a sztuczna inteligencja walczy z wrogim dowódcą w wyjątkowym stylu".

- Otrzymujemy od fanów mnóstwo próśb związanych z przedstawieniem określonych konfliktów, ale nie zawsze jesteśmy w stanie upchnąć je do kampanii - tłumaczy Greg Wilson, producent Company of Heroes 2. - Theater of War daje nam okazję do ich wprowadzenia - dodaje. - To idealny pomost między zawartością z trybów dla jednego i wielu graczy - wtóruje Quinn Duffy, dyrektor gry - Ma przy tym wysoką wartość przy ponownym rozgrywaniu i przedstawia sieciowe elementy zabawy osobom, które zwykle grają solo.

GramTV przedstawia:

Na start tryb Theater of War będzie zawierał misje oparte na kluczowych bitwach z 1941 roku. Gracze będą mogli poprowadzić w bój zarówno wojska sowieckie, jak i niemieckie. Na każdą z frakcji czekać ma dziewięć misji. Tryb zostanie dodany do Company of Heores 2 już po premierze, w formie darmowego DLC. Dokładną datę jego udostępnienia poznamy później.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
30/04/2013 14:19

"zawartości" jak ja nie cierpie tego słowa.

Usunięty
Usunięty
30/04/2013 13:11

już myślałem że dadzą system w stylu neverwinter nights

Darkstar181
Gramowicz
30/04/2013 13:01

Brzmi po prostu jak Co-op w kampanii z możliwością rozegrania jej po stronie niemieckiej...
Trwa Wczytywanie