Zespół twórców L.A. Noire i Whore of the Orient zostanie zlikwidowany?

Patryk Purczyński
2013/04/18 10:37

Dalsze losy Whore of the Orient stanęły pod wielkim znakiem zapytania. Ekipa KMM szuka inwestora, ale istnieje ryzyko, że zabraknie jej środków na dalsze funkcjonowanie.

Zespół twórców L.A. Noire i Whore of the Orient zostanie zlikwidowany?

Według nieoficjalnych informacji ekipa Kennedy Miller Mitchell Interactive, która wcześniej pracowała nad L.A. Noire, wyląduje niebawem na bruku. Anonimowe źródła twierdzą, że produkcja nowego projektu studia, Whore of the Orient, od dłuższego czasu wisi w próżni i szanse na jego dokończenie są niewielkie.

Doug Mitchell wciąż jednak wierzy, że produkcja powstanie. - Whore of the Orient to wyjątkowa, unikatowa opowieść i gra. Nadal aktywnie poszukujemy właściwego inwestora - mówi. I choć jego słowa nie potwierdzają dramatycznej sytuacji KMM, nie są również wyraźnym sygnałem, że w studiu wszystko gra.

GramTV przedstawia:

Problemy ekipy najprawdopodobniej wynikają z faktu rozstania z Warner Bros., firmą, która w połowie ubiegłego roku została za pośrednictwem oficjalnej strony Whore of the Orient przedstawiona jako wydawca gry.

Komentarze
2
Eternal101
Gramowicz
18/04/2013 17:39

Lorpilot Nie mówione, i oby się tak nie stało bo jestem zainteresowany tą grą ;].

Lordpilot
Gramowicz
18/04/2013 10:47

Warner Bros też nie ma ochoty pracować z wysysaczem kasy McNamarą ?Szkoda, bo przynajmniej w założeniach dobrze się ten tytuł zapowiadał :/ Jaką by McNamara pijawką nie był, to jednak w LA Noire mi się świetnie grało. Cóż, akurat tą grą byłem zainteresowany, a tu raczej projekt pójdzie w piach :/