Znamy grywalne klasy w oldskulowym RPG-u fantasy Chaos Chronicles

Mateusz Stanisławski
2013/03/30 13:35
4
0

Studio Coreplay rzuciło nieco więcej światła na uniwersum Chaos Chronicles. Poznaliśmy między innymi rasy, z jakimi zetkniemy się w tym klasycznym RPG-u twórców Jagged Alliance: Back in Action.

Znamy grywalne klasy w oldskulowym RPG-u fantasy Chaos Chronicles

Na powyższej grafice przedstawiono część grywalnych ras w Chaos Chronicles. Jak widać, nie zabraknie zarówno krasnoludów i niziołków, jak i ludzi oraz potężnych półorków. Dodatkowo ujawniono, że wśród klas postaci znajdziemy wojowników, barbarzyńców, duchownych, łotrzyków, czarowników i paladynów. Twórcy przy tym nie wykluczają, że wachlarz ras zostanie w przyszłości rozszerzony za sprawą DLC.

Chaos Chronicles jest zapowiadany jako klasyczny turowy RPG z gęstym klimatem. Autorzy wzorują się na takich pozycjach, jak Phantasie i Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor, nie ma brakuje również inspiracji grami z cyklów Ultima i Wizardry. Mocną stroną tytułu mają być dopracowane tryby rozgrywki wieloosobowej (wspierające czterech graczy) oraz rozbudowany system kreacji postaci.

GramTV przedstawia:

Produkcja w tym roku zagości wyłącznie na komputerach osobistych (tu wymagania sprzętowe). Twórcy zapewniają, że w przyszłym tygodniu ujawnią szereg nowych informacji na temat tytułu. Na razie musicie się zadowolić poniższą porcją screenów.

Komentarze
4
Usunięty
Usunięty
30/03/2013 18:36

Wygląda nieźle, czekam na więcej konkretów.

Usunięty
Usunięty
30/03/2013 16:59

powiem szczerze, że graficznie bardzo mnie się podoba. Oby tylko animacja stała na wysokim poziomie i będzie glanc :)

Usunięty
Usunięty
30/03/2013 16:56

Zapowiada się świetnie! Oby tylko twórcy zwrócili uwagę na błędy popełniane przez poprzedników odpowiedzialnych za podobne produkcje np. Świątynia Pierwotnego Zła, która nie była zła, ale też nie oszałamiająca :)
Trwa Wczytywanie