Klasyczny RPG Chaos Chronicles na pierwszym gameplay trailerze

Mateusz Stanisławski
2012/12/16 09:47

W końcu możemy zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w Chaos Chronicles, oldskulowym RPG-u fantasy od autorów między innymi Jagged Alliance: Back in Action.

Chaos Chronicles został zapowiedziany w połowie sierpnia i dotąd musieliśmy zadowolić się jedynie szczątkowymi informacjami i porcjami screenów (te najświeższe poniżej). Teraz, nareszcie, przyszła pora na materiał wideo, na którym zaprezentowano między innymi zróżnicowane lokacje i wrogów; nie brakuje również ujęć ukazujących starcia oparte na turach. Twórcy przy tym zaznaczają, że przedstawiony gameplay nie reprezentuje finalnej jakości rozgrywki i oprawy graficznej.

GramTV przedstawia:

W nowym wpisie na oficjalnej witrynie sieciowej Chaos Chronicles przy okazji potwierdzono, że produkcja, dedykowana wyłącznie posiadaczom blaszaków, będzie dostępna na platformie Steam. Data premiery bez zmian – w dalszym ciągu musimy się zadowolić nieprecyzyjnym „2013 rok”.

Klasyczny RPG Chaos Chronicles na pierwszym gameplay trailerze

Komentarze
26
Usunięty
Usunięty
19/12/2012 10:57

> Daj Stwórco, żeby nie skończyło się tak jak z innymi produkcjami. Na początku szał, gra> idealna, a po premierze/tuż przed nią to nic więcej jak kicz i chłam. Na razie mnie mają,> i chętnie kupię, ale nim zacznę odkładać drobniaki, muszę zobaczyć jak to wszystko będzie> wyglądało za parę miesięcy. :)Jagged 2 wymiatalJagged: BIA z patchami tez jest dobra gra tylko ta milicja... . Fajnie, ze ktos sie podejmuje old schoolowych gierek. Byle fabula byla tez dobra. Jesli to bedzie kolejny "bohater ocalajacy swiat" to padne chyba.

Usunięty
Usunięty
19/12/2012 08:20

Tak powinno D3 wygladac, na marginesie.

Usunięty
Usunięty
16/12/2012 18:16

Ta gra naprawdę zapowiada się na coś interesującego. :]
Trwa Wczytywanie