Chcesz wziąć udział w becie Deathmatch Village, ale nie otrzymałeś kodu? Jeszcze nie wszystko stracone

Małgorzata Trzyna
2013/03/20 16:29
1
0

Freeky Games i Bloober Team postanowili zaoferować Wam – czytelnikom Gram.pl – 50 dodatkowych kodów do bety Deathmatch Village, czyli gry free-to-play z gatunku MOBA, która zmierza na PS3 i PS Vita.

Chcesz wziąć udział w becie Deathmatch Village, ale nie otrzymałeś kodu? Jeszcze nie wszystko stracone

Beta Deathmatch Village jest dostępna wyłącznie na PS3 i tylko dla posiadaczy kont europejskich. By zdobyć kod umożliwiający wzięcie w niej udziału, wystarczy wysłać email z prośbą na adres beta@freekygames.com, a w jego tytule wpisać „Beta – GRAM”. Zatem jeśli spóźniliście się ostatnim razem, to macie kolejną szansę na zdobycie kodu.

GramTV przedstawia:

Deathmatch Village jest grą free-to-play, w której naprzeciwko siebie stają dwie trzyosobowe drużyny, zmagające się ze sobą na interaktywnych arenach w kilku zróżnicowanych trybach zabawy. Gra oferuje możliwość awansowania na kolejne poziomy i rozwijanie swojej postaci według własnych upodobań oraz zdobywanie różnych rodzajów broni. Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie w naszym poprzednim wpisie – Deathmatch Village - szczegóły na temat nowej gry polskiego studia Bloober Team.

Komentarze
1
Veth
Gramowicz
20/03/2013 18:16

Wysłane zobaczymy co to będzie...