Praca w gram.pl: szukamy stażysty do działu produktów cyfrowych!

gram.pl
2013/03/14 19:12

Oferta produktów cyfrowych w sklepie gram.pl rozwija się niezwykle dynamicznie - w ciągu ostatnich dwóch miesięcy przybyło nam prawie 170 gier i programów! Aby jednak zachować dotychczasowe tempo, potrzebujemy pomocy.

Przygotowaliśmy propozycję stażu z możliwością stałej współpracy dla ambitnej osoby, która chce się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów branży - rynku produktów cyfrowych. Jeżeli spełniasz poniższe wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres obowiązków:

  • Współpraca i budowanie relacji z dostawcami w zakresie produktów cyfrowych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Planowanie i koordynacja działań sprzedażowo-marketingowych we współpracy z działem marketingu
  • Dbanie o ofertę produktową w sklepie gram.pl
  • Wyszukiwanie nowych produktów do oferty na podstawie analizy rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienny kontakt
  • Znajomość rynku cyfrowej dystrybucji
  • Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie branżą gier

Oferujemy:

  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Odpowiedzialne stanowisko pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • Narzędzia pracy

GramTV przedstawia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@gram.pl z podaniem imienia i nazwiska w temacie wiadomości. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Miejsce pracy to Zamienie koło Warszawy/Piaseczna. Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Rekrutacja zakończona. Dziękujemy za zgłoszenia!

Komentarze
78
Usunięty
Usunięty
30/03/2013 13:46
Dnia 30.03.2013 o 12:42, maniekk napisał:

To w takim razie w UK są sami aspołeczni ludzi, bo tam podają jeśli nie ile będziesz zarabiał, to przynajmniej widełki płacowe.

Nie bez powodu Anglicy mają opinię flegmatyków ;)

Usunięty
Usunięty
30/03/2013 12:42

Dnia 29.03.2013 o 07:26, Vilmar napisał:

Po drugie, takie podejście sprowadza pracownika do aspołecznego typa, dla którego nie liczy się nic poza kasą. W rzeczywistości takich ludzi na świecie jest bardzo mało (kilka %), bo pozostałych motywuje tysiące innych czynników jak możliwość odbywania podróży służbowych, poczucie istotności i odpowiedzialności, stabilizacja, możliwość odbycia dodatkowych kursów, praca nad ciekawymi projektami, elastyczne godziny pracy, te demonizowane "narzędzia pracy" (nie musi tu chodzić o młotek czy PC-ta, ale np. mocny komputer z trzema 24-calowymi monitorami [ja mam tylko 2 :(], wypasiony smartfon czy samochód służbowy), możliwość spróbowania czegoś nowego i wiele, wiele innych.

To w takim razie w UK są sami aspołeczni ludzi, bo tam podają jeśli nie ile będziesz zarabiał, to przynajmniej widełki płacowe.Dochodzi do takich absurdów, że w firmie w której pracowałem nowy człowiek dostawał mniej niż ja, a robiliśmy dokładnie to samo, tyle, że ja zatrudniłem się 3 miesiące wcześniej. Smaczkiem było to, że firma rozciągnęła ścieżkę awansu i tworzył się tzw. awans poziomy.

Zekzt
Gramowicz
30/03/2013 10:25

Dnia 30.03.2013 o 07:25, Vilmar napisał:

Wydawało mi się, że napisałem dość jasno - traktujemy każdego kandydata, a w konsekwencji i pracownika, indywidualnie. Wyobraź sobie taką sytuację, że budujesz oddział programistów aplikacji mobilnych i musisz znaleźć 80 ludzi. Wyobrażasz sobie ustalenie jednej stawki dla tych wszystkich ludzi i oferowanie każdemu takiego samego wynagrodzenia?

No i o to chodziło, bo nie byłem pewien czy chodzi o indywidualna ocenę każdego pracownika na konkretne wyspecjalizowane stanowisko.To jest zrozumiałe, ja tez nie przyjął bym np technologa bez oceny co mu mogę zaoferować a co on może zaoferować mi.Pracownika produkcji - zatrudnię na konkretnych sztywnych zasadach, tam każdy ma umieć właśnie X i otrzymać Y.Technologa czy ustawiacza już nie. Bo osobę z predyspozycjami na ustawiacza zatrudnię albo jako konserwatora na warsztacie, albo jako mistrza zmianowego albo [jeśli jego umiejętności i uprawnienia są bardzo ograniczone] najwyżej na pomocnika któregoś z tych dwóch.

Wesołych i białych świąt Wielkiej Nocy!

Wzajemnie =)

Trwa Wczytywanie