Real Racing 3 będzie darmowy! Poznaliśmy datę premiery

Mateusz Stanisławski
2013/02/11 21:40

Iście fenomenalnie wyglądające wyścigi Real Racing 3 zadebiutują na urządzeniach mobilnych pod koniec lutego. Co najważniejsze, produkcję będzie można pobrać bez uiszczania jakichkolwiek opłat.

Real Racing 3 będzie darmowy! Poznaliśmy datę premiery

Autorzy Real Racing 3 poinformowali na swoim forum dyskusyjnym, że do premiery gry dojdzie już 28 lutego bieżącego roku. Termin ten dotyczy wersji na urządzenia mobilne z Androidem i iOS. To jednak nie najważniejsza wieść: okazuje się, że produkcję będzie można pobrać całkowicie za darmo!

Real Racing 3 został zaprojektowany od podstaw jako tytuł free-to-play. Byliśmy bardzo podekscytowani naszym dziełem i chcieliśmy, by było ono dostępne dla wszystkich, więc nie mogliśmy stwarzać jakichkolwiek barier.” – czytamy.

GramTV przedstawia:

Możemy być właściwie pewni, że tytuł zostanie wyposażony w mikrotransakcje, ale startowa zawartość i tak będzie niczego sobie. Z miejsca otrzymamy bowiem 46 licencjonowanych czterokołowców (z trzech klas), osiem rodzajów zawodów oraz ponad 900 imprez. „To oznacza setki godzin zabawy za darmo – gra jest jedną z najbardziej rozbudowanych w historii, jeśli chodzi o urządzenia przenośne. Planujemy rozwijać produkcję, dodając jeszcze więcej darmowej i ekscytującej zawartości za pośrednictwem aktualizacji.” – czytamy.

Komentarze
3
balin4
Gramowicz
12/02/2013 10:01

A ja tam narzekać nie mam zamiaru, akurat takie gierki odpalam od święta (nie przywykłem do gry na "telefonie") i nie stawiam sobie za punkt honoru by je ukończyć lub nabić staty. Traktuje je jako odskocznie i zabójce czasu np. czekając w kolejce do lekarza lub załatwiając coś w skarbówce. A skoro dostaje coś za darmo to nie psiocze że nie ma tego lub tamtego. Oczywiście rozumie postawę tych co chcieliby jednak ukończyć grę a przy okazji nabić najlepsze czasy, ale jak ktoś to kiedyś pięknie ujął "za darmo umarło".

LESZ3u
Gramowicz
11/02/2013 22:08

Słabo. Jedyne F2P, które toleruję to WoT, Planetside 2, DoTA i LoL. Tutaj to się nie sprawdzi, o czym świadczy choćby imo beznadziejna forma Asphalt 6.

distreal
Gramowicz
11/02/2013 22:02

No i płakali na facebooku, że za drogi, aż zrobili free-to-play. Słabo. Dwie poprzednie części kupiłem po pełnej cenie, w dniu premier i nie żałuje ani trochę. Wolałbym jednorazowo wydać 6-7€ , niż płacić dwa razy tyle, tylko dlatego, że w połowie gry poziom trudności będzie wymagał ode mnie zakupu nowego auta za prawdziwą kasę. Oczywiście mogę się mylić i może się okazać, że autorzy projektu znaleźli sposób, aby taki system nie był irytujący. Chociaż przyznam szczerzę, nigdy się z takim nie spotkałem i jest duża szansa, że tak pozostanie;) Z reguły się kończy na tym, że gra wymaga od zwykłego user''a przejścia tego samego wyścigu 20 razy, żeby uzbierać odpowiednią wirtualną kasę, co jest irytujące i całkowicie zniechęca mnie do gry.