Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Zapowiedziano Total War: Shogun 2 - Złota Edycja

Mateusz Stanisławski
2013/01/24 16:20
10
0

Już wkrótce w sklepach znajdziecie zbiorcze wydanie Total War: Shogun 2, które oprócz „podstawki” zaoferuje prawie wszystkie wydane dotąd rozszerzenia – zarówno duże (na przykład Zmierzch Samurajów), jak i całą garść mniejszych.

Zapowiedziano Total War: Shogun 2 - Złota Edycja

Europejska premiera Złotej Edycji Total War: Shogun 2 odbędzie się 8 marca bieżącego roku. Wydanie będzie zawierało podstawową wersję gry, dodatki Zmierzch Samurajów i Rise of the Samurai oraz wszystkie – oprócz Blood Pack – mniejsze rozszerzenia, które od premiery tytułu zadebiutowały na platformach cyfrowej dystrybucji:

  • Dragon War Battle Pack,
  • Hattori ‘Ninja’ Clan Pack,
  • Ikko Ikki ‘Warrior Monk’ Clan Pack,
  • Otomo ‘Gunpowder’ Clan Pack,
  • Saga Clan Pack,
  • Obama Clan Pack,
  • Tsu Clan Pack,
  • Sendai Clan Pack,
  • Saints & Heroes Elite Unit Pack,
  • Sengoku Jidai Elite Unit Pack.

Na tę chwilę nie wiadomo, ile będzie kosztować ta apetyczna edycja oraz czy wzbogaci rozpiskę wydawniczą cdp.pl. Poniżej serwujemy projekt pudełka Złotej Edycji Total War: Shogun 2.

GramTV przedstawia:

Komentarze
10
Aversill
Gramowicz
08/03/2013 16:25

według informacji uzyskanych dzisiaj od konsultanta gram.pl gra nie będzie dostępna na polskich rynku w wersji GOLD EDITION!!!!!

Kerethzimierz
Gramowicz
24/01/2013 19:19

Dobrze wiedzieć, bo już miałem kupować FoTS.

Ring5
Gramowicz
24/01/2013 18:31

Aż chyba sobie na nowo zainstaluję S2 i pobawię się Hattorimi...

RamboPL
Gramowicz
24/01/2013 18:17

A ja się założę, że cena będzie zaporowa i wyniesie ponad 100 zł. Jeśli ktoś planuje zakup tego pakietu, to polecam nabycie brakującego Blood Packa, bez którego gra nie jest tak kolorowa... If you know what I mean :)

Muradin_07
The King of Iron Fist
24/01/2013 18:13

Mi się wydaje, że gra nie powinna wtedy być droższa niż jakieś 60 zł. Coś w stylu Platynowej Kolekcji od CDP... tylko żeby tego nie wsadzili w to pudełko Platynowej, bo takie wydanie jest po prostu osom :D

Chudy2k5
Gramowicz
24/01/2013 17:58

Tuż przed gwiazdką kupiłem S2 + FotS i tylko czekałem, jak znów "mój fart" da o sobie znać i pojawi się jakieś zbiorcze wydanie. Cóż poradzić, to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz. Ale każdemu kto lubi serię Total War polecam, o ile jak mówią poprzednicy, cena będzie adekwatna do zawartości i czasu jaki upłyną od premiery.

Kajmal
Gramowicz
24/01/2013 17:13

Czyli nie długo "SHOGUN 2", będzie mój!;)

Ventil
Gramowicz
24/01/2013 17:08

Faktycznie, bardzo ładne pudełko. Oby tylko cena nie była specjalnie wysoka, a wtedy nic nie powinno stać na przeszkodzie, by się wyposażyć :)

Bambusek
Gramowicz
24/01/2013 16:53

Jak ktoś nie ma jeszcze shoguna 2 to o ile cena nie będzie jakaś kosmiczna to brać i się nie zastanawiać. Jak ma to raczej lepiej wyjdzie jak poczeka do większej promocji steamowej i zgarnie brakujące dlcki z -75%.

Maciej2801
Gramowicz
24/01/2013 16:41

genialne pudełko