Nadchodzą otwarte testy darmowego FPS-a Firefall. Pierwszy jeszcze w styczniu

Patryk Purczyński
2013/01/23 14:57
7
0

Przed premierą Firefalla studio Red 5 planuje przeprowadzić trzy stress-testy. Znamy już dokładny termin pierwszego z nich. Studio wypuściło też nowy trailer swojego sieciowego FPS-a.

Nadchodzą otwarte testy darmowego FPS-a Firefall. Pierwszy jeszcze w styczniu

Wszyscy chętni w najbliższy piątek będą mogli przystąpić do bety Firefalla - Red 5 Studios planuje przeprowadzić stress-test, mający na celu sprawdzenie wydolności serwerów. - Pozwoli nam to lepiej zoptymalizować serwery i wpuścić do Nowego Edenu jeszcze więcej ludzi - piszą twórcy gry. Stress-test potrwa od godz. 19.00 czasu polskiego do poniedziałku.

Jak zdradza James Macauley, wiceprezes ds. produkcji w Red 5 Studios, ekipa ma już za sobą kilka zamkniętych testów serwerów, które zakończyły się powodzeniem. - Teraz po raz pierwszy wpuścimy każdego chętnego na serwery Firefalla. Chcemy zebrać więcej danych, które pomogą nam wypuścić grę w 2013 roku - mówi.

Red 5 Studios planuje przeprowadzić dwa kolejne stress-testy w lutym i marcu. Ich dokładne terminy zostaną podane w późniejszym czasie. Aby dodatkowo zachęcić graczy do udziału w otwartej becie, załoga planuje przeprowadzić konkurs. O szczegółach dowiecie się na oficjalnej stronie Firefalla.

GramTV przedstawia:

Na deser przedstawiamy nowy gameplay trailer:

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
23/01/2013 17:55

Wyglada podobnie do Planetside, rowniez plastikowo, w dodatku to f2p mmo, czyli no thanks.

Usunięty
Usunięty
23/01/2013 17:05
Dnia 23.01.2013 o 17:00, TobiAlex napisał:

FireFall to bardziej PvE (co-op) a PvP jest dodatkiem. Jak ktoś tu napisał można tobardziej porównać do Defiance, aczkolwiek mi osobiście ten drugi przypadł bardziej do gustu(może to za sprawą optymalizacji, którą ten drugi ma a czego nie można powiedzieć o FireFall).

Dzięki.

TobiAlex
Gramowicz
23/01/2013 17:00

> Ciekawe co jest lepsze: "Firefall" czy "PlanetSide 2"? Ktoś kompetentny się wypowie?> :)>FireFall to bardziej PvE (co-op) a PvP jest dodatkiem. Jak ktoś tu napisał można to bardziej porównać do Defiance, aczkolwiek mi osobiście ten drugi przypadł bardziej do gustu (może to za sprawą optymalizacji, którą ten drugi ma a czego nie można powiedzieć o FireFall).
Trwa Wczytywanie