Informacje

Zimowe krajobrazy na nowych screenach z Project CARS

3 Mateusz Stanisławski

O tym, jak prezentuje się Project CARS w jesiennej scenerii, mogliście już się przekonać. Tym razem główną atrakcją udostępnionych grafik, obok rzecz jasna zjawiskowych aut, jest śnieg.

Project CARS - obrazek 1
Project CARS

Oficjalny profil Project CARS na Facebooku wzbogaciło kilkadziesiąt screenów prezentujących jedną z tras ulokowanych w górach Kaukaz. Tym razem niemała garść grafik przedstawia ujęcia prosto z rozgrywki, z drugiej strony nie są one dostępne w wysokiej rozdzielczości jak poprzednie. Niemniej przyznacie, że dbałość o szczegóły w przypadku niektórych elementów – czy to otoczenia czy samych wehikułów – naprawdę robi nieliche wrażenie.

Na Project CARS będziemy musieli jeszcze trochę poczekać – premiera odbędzie się dopiero pod koniec przyszłego roku (komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U). Dobra wiadomość jest taka, że finansowanie produkcji przez społeczność niedawno dobiegło końca.

3 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
eustachy80

Śledzę informacje odnośnie tego tytułu praktycznie od początku.
I im dalej w las tym lepiej to wygląda. Nawet miłośnicy typowych symulacji zaczynają się z uznaniem wypowiadać o modelu jazdy, więc... No cóż, z tego należy się tylko cieszyć, bo jeśli idzie o gry wyścigowe to w przypadku peceta jest bieda aż piszczy.
Jak już coś się ukaże, to zazwyczaj banalna arcadówka, a jeśli nawet sim to nastawiony na grę po sieci.
O ile więc C.A.R.S. zostanie wyposażony w porządnego singla będę mógł wyciągnąć z kąta kierownicę, gdzie od roku obrasta kurzem.
Trzymam kciuki.

Odpowiedz
Monotyp

eustachy80 Singiel jest dopiero w trakcie planowania ale wyścigów będzie mnóstwo i będzie dynamiczny (np jeżeli wystartujesz w Formuła Rooki dostaniesz wyścigi głównie w formułach z końcowym mistrzostwem w Formule 1, jeżeli zaczniesz w kartach możesza skończyć w Le Mans itp, będzie NASCAR i może drift dla niektórych)
A zimowe krajobrazy to raczej bonus. Przed wyścigiem będzie opcja pobrania z netu prawdziwej pogody jaka jest na danym torze (no chyba że jest zima w europie więc będzie wymyślona lub aktualna dla hardkorów :D )

Odpowiedz
Monotyp

Nie wiem czy pisaliście ale do projektu dołączył Nicolas Hamilton (brat Lewisa) który obok Bena Collinsa (byłego Stiga) będzie konsultantem w sprawach modelu jazdy. Sam Nicolas jest trochę ewenementem ponieważ cierpi na mózgowe porażenie dziecięce co mu nie przeszkadza w czynnym udziale w wyścigach np Clio Cup.

http://www.wmdportal.com/projectnews/slightly-mad-studios-welcomes-nicolas-hamilton

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?