Informacje

Serious Sam 3: BFE wreszcie trafi na Xboksa 360. I to już niebawem!

...

Niedługo minie rok od premiery Serious Sam 3: BFE na pecetach. Prace nad wersją na Xboksa 360 przedłużały się niemiłosiernie, ale Croteam wreszcie dopnie swego.

Serious Sam 3: BFE - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE

Serious Sam 3: BFE już w przyszłym tygodniu zadebiutuje na Xboksie 360. Stanie się to dokładnie 17 października. Oprócz podstawowej wersji gry na Xbox Live Marketplace - i to tego samego dnia - znajdzie się także dodatek Jewel of the Nile, który do tej pory był zapowiedziany wyłącznie na PC. Na podstawkę trzeba będzie wysupłać 1200 punktów Microsoftu. Taką samą cenę podyktowano za rozszerzenie i konkurencyjne tryby multiplayerowe (Deathmatch, Capture The Flag, Last Team Standing i My Burden).

- Odkąd tylko zapowiedzieliśmy Serious Sam 3: BFE, nasi fani prosili nas, byśmy przenieśli tę grę na Xbox Live Arcade - wspomina Davor Hunski, szef działu kreacji w chorwackim studiu Croteam. Teraz prośby te wreszcie zostaną wysłuchane. Nadal nie wiadomo natomiast nic o wersji na PlayStation 3. Prace nad nią ruszą prawdopodobnie po wydaniu nowej odsłony przygód Poważnego Sama na XBLA.

Przypomnijmy, że pecetowcy wspomnianego dodatku Jewel of the Nile doczekają się 16 października, czyli dzień przed debiutem podstawki i rozszerzenia na cyfrowej platformie Xboksa 360.

Najnowsze
Lubisz nas?