Skywind: fanowska wersja Morrowinda na silniku Skyrima

Małgorzata Trzyna
2012/09/20 20:44

Nad projektem Skywind pracuje zespół, którym zarządza znany modder, Eloth. Twórcy zaprezentowali pierwsze wideo oraz screeny – trzeba przyznać, że wyglądają świetnie!

Skywind: fanowska wersja Morrowinda na silniku Skyrima

Ponieważ odtworzenie postaci, systemu walki i lokacji z Morrowinda na silniku Skyrima jest ambitnym, czasochłonnym zadaniem, zespół poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przyspieszyć prace. Chętni mogą zgłaszać swoje kandydatury na forum projektu.

Eloth planuje również przekonwertować w ten sposób jedną z prowincji Obliviona, Cyrodiil. Wcześniej pracował nad projektem Morroblivion, czyli odtworzeniem Morrowinda na silniku Obliviona.

GramTV przedstawia:

Czy poniższe screeny i wideo nie wyglądają interesująco?Źródło

Komentarze
29
Usunięty
Usunięty
05/11/2012 00:24

Odpowiedź póżno, ale, chyba lepiej niż wcale ;) Wcześniej posta nie zauważyłem.Krab sprzedawca: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=12184A jeśli chodzi o moda - fajnie zobaczyć jako ciekawostkę, ale jednak stary Morrowind ma to coś. Ja na granie bym się nie zdecydował - wg mnie oryginalny wygląd Morrowinda jest jednak najlepszy. Ładniejsze i nowsze akurat w tym przypadku nie znaczy lepsze.

Usunięty
Usunięty
05/11/2012 00:10

Niby to wszystko ładne i w ogóle, ale ja jakoś nie czuje w tym projekcie ducha/klimatu Morrowinda. Może się już starzeje, nie wiem. :D

Usunięty
Usunięty
04/11/2012 22:21

Dziwnie to wygląda... nie jestem pewien czy taki klimat pasuje do morro :/Ale tak czy siak, morro wiecznie żywy hehe :)
Trwa Wczytywanie