Plotka: dwa nowe modele PlayStation 3 będą dostępne od przyszłego tygodnia

Adam "Harpen" Berlik
2012/09/17 10:23
0
0

Temat nowego PlayStation 3 Slim powraca, gdyż sklepy internetowe otrzymują od Sony informacje na temat dwóch niezapowiedzianych dotąd modeli konsoli. Znana jest także ich data premiery.

Plotka: dwa nowe modele PlayStation 3 będą dostępne od przyszłego tygodnia

Podczas tegorocznego Tokyo Game Show (20-23 września) zostanie zorganizowana konferencja Sony, na której firma prawdopodobnie ujawni dwa nowe modele konsoli PlayStation 3. Koncern rozesłał już do sklepów ich specyfikacje, a te – jak nietrudno było przewidzieć – zdążyły trafić do sieci.

500 GB NEW PS3 SLIM to nowy model konsoli PlayStation 3 w wersji Slim, który zostanie wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB. Z kolei druga nowa wersja konsoli ma posiadać 12 GB dysk SSD. Australijski sklep wysyłkowy przyjmuje już zamówienia na oba modele, a ich ceny wyniosą (w przeliczeniu) 299 i 199 euro.

GramTV przedstawia:

Na tym jednak nie koniec rewelacji. Sony w notatkach dostarczanych do sklepów zapewnia, że nowe modele pojawią się nie później niż 27 września, a dostawy PlayStation 3 Slim dostępnych obecnie na rynku wstrzymano.

Jak na razie powyższe wiadomości należy traktować jako niepotwierdzone, ale oficjalna zapowiedź 500 GB NEW PS3 SLIM i modelu z 12-GB pamięcią SSD wydaje się jedynie formalnością. Dlaczego? Jeden z czytelników serwisu Polygamia przesłał bowiem redakcji zdjęcie gazetki jednej z popularnych polskich sieci sklepów, które prezentujemy poniżej. Nie pozostawia ono żadnych złudzeń:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!