Guild Wars 2 zamówiony milion razy

Patryk Purczyński
2012/08/28 21:29

Dziś oficjalnie doszło do wielkiego startu Guild Wars 2. Ekipa ArenaNet pierwszy sukces związany z tym tytułem ma już odhaczony - znalazło się bowiem wielu chętnych na zamówienia przedpremierowe.

Guild Wars 2 zamówiony milion razy

Liczba zamówień przedpremierowych Guild Wars 2 sięgnęła miliona - poinformowała firma ArenaNet. W weekend, gdy grać mogły osoby z wczesnym dostępem, jednocześnie na serwerach masówki przebywało 400 tys. użytkowników. To dwa doskonałe dowody na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się kontynuacja MMO, które zadebiutowało w kwietniu 2005 roku.

- To kulminacyjny punkt naszej pięcioletniej podróży. Nagroda w postaci entuzjazmu naszych fanów na tak wysokim poziomie jest po prostu niebywała - komentuje Mike O'Brien, współzałożyciel i prezes ArenaNet, którego cytuje VG247. - Prawdziwa praca dopiero się jednak zaczyna. Teraz skupiamy się na dalszej rozbudowie stworzonego przez nas świata, nieustannym poprawianiu gry i usług. Chcemy mieć pewność, że nasi gracze otrzymują doświadczenia najwyższej jakości - dodaje.

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że od czterech dni możecie śledzić naszą podróż po Tyrii.

Komentarze
27
Usunięty
Usunięty
29/08/2012 15:21

ludzie ktorzy kupuli d3 sa .... niewazne, gra ktora jest na 15 godzin za 200 zł, powodzenia.

Usunięty
Usunięty
29/08/2012 11:14

Jestem ciekaw ile ludzi będzie grać w GW2 za rok. Miliony?Coś czuję że tak jak pierwsza część, GW2 może się okazać bardzo dobrym braciszkiem lub też wrogiem WoW''a. :)

Usunięty
Usunięty
29/08/2012 11:11

Noo jest nieźle, ludzi na mapach nie brakuje. Szkoda tylko, że jest aż tyle problemów, począwszy od lagów na guild czacie(sic!) przez disconnecty i inne problemy z połączeniem aż po nie działąjący BL Trading Company. Aż dziwne, że nie ma takich lamentów jak w przypadku choćby TORa. Czyżby bachory jeszcze do gry nie weszły? Bo póki co atmosfera jest świetna. Nic to, spadam grać dalej :)
Trwa Wczytywanie