Dungeonland i Salem opóźnione. Premiera Defenders of Ardania (PS3) zagrożona?

Mateusz Stanisławski
2012/08/15 20:20
2
0

Paradox Interactive zaktualizował swój plan wydawniczy. Dowiedzieliśmy się o obsuwach hack’n’slasha Dungeonland i MMO Salem oraz poznaliśmy datę premiery dodatku do Hearts of Iron III.

Dungeonland i Salem opóźnione. Premiera Defenders of Ardania (PS3) zagrożona?

Zaktualizowany na początku tego tygodnia kalendarz wydawniczy szwedzkiej ekipy zdradza, że 26 września bieżącego roku dojdzie do premiery Their Finest Hour, trzeciego rozszerzenia do strategii Hearts of Iron III (do działania będzie wymagał „podstawki”). Z kolei złą informację mamy dla zainteresowanych grą Dungeonland – jeszcze nie dawno mówiono o debiucie pod koniec tego roku, teraz ni z stąd, ni z zowąd dołącza do tytułów z premierą zaplanowaną na I kwartał przyszłego roku. Co najmniej kilkutygodniową obsuwę zalicza również Salem, który zostanie udostępniony graczom najwcześniej w ostatnim kwartale tego roku.

Powoli będzie się kończyć III kwartał bieżącego roku, a zapowiadana właśnie na ten okres gra Defenders of Ardania w wersji na konsole PlayStation 3 jak nie miała chociażby przybliżonego terminu wydania, tak nadal nie ma. Ba – zniknęła z oficjalnej rozpiski światowego wydawcy. Dla poprawy humoru przypominamy za to, że Paradox Interactive na przestrzeni ostatnich kilku dni zapowiedział dwie nowe strategie – Europa Universalis IV oraz Cities in Motion 2. A to jeszcze koniec – wkrótce poznamy, jaka gra kryje się pod tymczasową nazwą Project Reagan.

GramTV przedstawia:

gamescom 2012 – zapoznaj się z najświeższymi informacjami w naszej specjalnej sekcji!

Komentarze
2
Bambusek
Gramowicz
15/08/2012 20:36

Już pomijajac, że Defenders of Ardania są mocno przeciętni to nie wiem w jaki sposób humory grającym na PS3 mają poprawić informacje o dwóch tytułach czysto pecetowych :)

dariuszp
Gramowicz
15/08/2012 20:34

Salem może to wyjść tylko na dobre. Zwłaszcza że muszą mocno popracować nad oprawą audiowizualną. Koncepcja na grę jest dość fajna ale niestety grafika odpycha okropnie. I nie chodzi o to że nie idą w grafikę - ona jest po prostu w każdym calu paskudna.