Oddworld: Munch's Oddysee na gamescomie; Pomóż wybrać nazwę dla Abe's Oddysee HD i zgarnij nagrody

Małgorzata Trzyna
2012/08/04 18:34
2
0

Możemy spodziewać się, że JAW i Oddworld Inhabitants zjawią się na tegorocznym gamescomie, by podzielić się najświeższymi informacjami na temat Oddworld: Munch’s Oddysee. Ale to jeszcze nie wszystko.

Oddworld: Munch's Oddysee na gamescomie; Pomóż wybrać nazwę dla Abe's Oddysee HD i zgarnij nagrody

Twórcy Oddworld: Abe’s Oddysee HD mają nie lada problem, jeśli chodzi o wybór nazwy dla tej pozycji. Nie chcą po prostu dodawać do oryginalnego tytułu gry HD, ponieważ sugerowałoby to, że po prostu podmienili tekstury, pozostawiając grę na oryginalnym silniku – czytamy na blogu Oddworld. Jak zapewniają, jest to remake zrobiony od zera, w którym zostanie zaimplementowana trójwymiarowa grafika, przy zachowaniu klasycznej rozgrywki w 2D.

Jaki powinien być idealny tytuł dla Oddworld: Abe’s Oddysee HD? – pytają fanów i obiecują, że osoba, która wymyśli najlepszą nazwę, zostanie uwieczniona w grze, jej nazwisko pojawi się na liście w napisach końcowych i otrzyma plakat z autografem samego Raymonda Swanlanda, weterana Oddworld. Swoje propozycje możecie przedstawiać do 10 sierpnia 2012, wysyłając je przez formularz znajdujący się pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Na razie nie wiadomo, na jakie platformy trafi Oddworld: Abe’s Oddysee HD, informacja ta zostanie ujawniona pod koniec września.

Źródło

Komentarze
2
alucard69
Gramowicz
05/08/2012 00:06

JAW już przyzwyczaiło, że ze wszystkim ma min. roczne opóźnienia :) Stranger''s Wrath HD na PC też wciąż brak.

Usunięty
Usunięty
04/08/2012 20:18

Miało wyjść stranger's wrath na vite w czerwcu... jakoś nie widze..