Ujawniono dzienną datę premiery Anno 2070: Deep Ocean

Mateusz Stanisławski
2012/08/03 15:52

Ubisoft przypomina o Anno 2070: Deep Ocean. Francuska firma zdradziła, kiedy dokładnie zadebiutuje oraz ile będzie kosztować ten add-on.

Ujawniono dzienną datę premiery Anno 2070: Deep Ocean

Jak czytamy w nowej informacji prasowej od Ubisoftu, Anno 2070: Deep Ocean trafi do sprzedaży 4 października bieżącego roku. W pierwszych zapowiedziach rozszerzenia była mowa o premierze tej jesieni, więc wszystko wskazuje na to, że uda się zrealizować pierwotne założenia wydawnicze. Francuska ujawniła również ostateczną cenę dodatku – 29,99 dolarów, czyli mniej więcej 100 zł.

Anno 2070: Deep Ocean, oficjalnie zapowiedziane w kwietniu tego roku, zaoferuje między innymi 150 nieznanych wcześniej wyzwań, elektrownie geotermalne, opcję przejmowania terenów nieprzyjaciela bez użycia siły wojskowej (Hostile Takeover), nową katastrofę naturalną (tsunami) oraz kolejny poziom cywilizacyjny dedykowany frakcji Tech, z czym będzie się wiązał dostęp do klasy populacji Genius. Nie zabraknie również świeżych osiągnięć, sieciowych rankingów i możliwości wyznaczania podwodnych szlaków handlowych.

GramTV przedstawia:

Korzystając ze sposobności: Ubisoft potwierdził, że wszystkie gry z serii Anno sprzedały się na całym świecie w 5 milionach egzemplarzy.

Komentarze
12
Vojtas
Gramowicz
04/08/2012 15:24
Dnia 04.08.2012 o 01:40, SHADOW-XIII napisał:

Nie ma usprawiedliwienia dla DRM, to jest idiotyzm, który uprzykrza swoim działanie życie normalnych graczy, tych którzy grę kupują legalnie, bo piraci i tak bez problemu to usuwają

A już szczególnie nie ma usprawiedliwienia dla implementacji drugiego DRM-u.Tojestchore.

Usunięty
Usunięty
04/08/2012 10:19

Marudzą bo to co walnąłeś było zmienione(choć i tak dalekie to od ideału bo nadal brany jest pod uwagę HDD oraz CPU - co przez co ja mogę mieć problem przy ewentualnej zmianie na np. PII x6 1100T) bo jak Guru3d nie mógł przeprowadzić testów przez te ich cholerne zabezpieczenia to wyszło na jaw gdzie ubisoft ma swoich lojalnych klientów - jak nie wiesz to podpowiem gdzie ich mają to znaczy w 4 literach. Natomiast sprawa piratów no trzeba być idiotą by wierzyć w te bajki o tym do czego piraci nie mają dostępu bo już były przypadki w których piraci mieli dostęp do wszystkiego w grze. Nawet oni nie mają problemów takich jak legalni użytkownicy.

saurus123
Gramowicz
04/08/2012 08:48
Dnia 04.08.2012 o 01:38, SHADOW-XIII napisał:

> Ja gram w tą grę od premiery i nie mialem żadnych prolemów z DRM :))))))) > > Co do dodatku to uważam, że cena jest zbyt duża jak na tak małą ilość nowości. ile razy grę instalowałeś ? z tego co wiem grę można zainstalować do 3 razy (wystarczy, że zmienisz np. karte graficzną, a policzy ci jako nową instalację)

wymiana karty graficznej nie jest juz liczona jako zmiana konfiguracji kompaQuestion: What changes to my PC require a new activation?Answer: With regards to the activation system, a PC configuration consists of the most important hard- and software components of your computer, including the operating system, the CPU, the motherboard and the system hard drive. Small changes such as exchanging the graphics card or adding RAM are not considered changes to the PC configuration and therefore do not require a new activation.nie wiem czemu tak marudzicie ja nigdy problemow z DRM nie mialempewnie naczytaliscie sie w internecie jaki to DRM jest zlyco z tego ze ktos sciagnie sobie cracka jak bedzie mogl pograc tylko w singla bez ark upgrades dostepu do world events, multi i senatu :)
Trwa Wczytywanie