Rambo: The Video Game - pierwsze konkrety, screeny i wideo

Mateusz Stanisławski
2012/08/03 19:40

Wiemy już, czego mniej więcej możemy się spodziewać po Rambo: The Video Game. Twórcy nie tylko podali pierwsze szczegóły, ale również udostępnili materiały graficzne promujące produkcję.

Jak poinformowało dziś studio Reef Entertainment, Rambo: The Video Game będzie bazować na filmach Rambo: Pierwsza krew, Rambo: Pierwsza krew II i Rambo III. W grze wcielimy się oczywiście w tytułowego bohatera (perspektywa pierwszoosobowa), natomiast na model rozgrywki będą się składać elementy rodem z współczesnych brutalnych strzelanek, które zostaną urozmaicone między innymi cichymi zabójstwami za pomocą noża. Rozwałkę mają stosownie podkreślić system fizyki rag-doll oraz zniszczalne środowisko.

GramTV przedstawia:

Rambo: The Video Game, które zostanie zaprezentowane na tegorocznej odsłonie targów gamescom w Kolonii, zmierza na komputery osobiste oraz konsole (w pierwszych zapowiedziach była mowa o PlayStation 3 i Xboksach 360, teraz twórcy wstrzymali się z wyszczególnianiem, więc nie wykluczone, że coś zmieni się w tej materii). Tymczasem poniżej możecie się przyjrzeć pierwszym trzem screenom promującym nową grę studia Teyon.

Rambo: The Video Game - pierwsze konkrety, screeny i wideo

Komentarze
13
porckypizgus
Gramowicz
04/08/2012 23:46
Dnia 03.08.2012 o 20:00, vegost napisał:

@mtsach w tekście wkradł się mały błąd. A mianowicie - "nożą". Powinno być noża :) Co do gry to ehm. Dobrze, że mamy odmłodzonego Sylwestra Stallone :) Oczywiście kolejny shooter na podstawie filmu, ale cóż. Na pewno nie kupię. Nie rajcują mnie takie gry a co ważne, raczej nie uświadczymy w niej żadnej fabuły.

Gry a przynajmniej gameplay''u jeszcze nie widziałeś a grę już skreślasz - żal. Wiem egranizacje zwykle się nie sprawdzają ale Batman mimo iż nie był na podstawie żadnego filmu stał się grą roku ! (poprzednie gry z Batmanem w tytule zawsze były klapą a tu proszę - niespodzianka)Szkoda, że ludzie traktują śmiechem Pierwszą Krew "bo Rambo niszczy całe wioski sam itd...".Jak napisał dariuszp - "jedynka" to perfekcja - dramat powracającego weterana z Vietnamu. Fakt RII i RIII to typowe filmy akcji z rozwałką. Uważam, że Sly poruszając temat Birmy w John Rambo zasłużył na wielkie brawa. Rówierz mam nadzieję, że gry nie spieprzą ale nigdy nie wiedomo. Trzymam jednak kciuki - nie tak jak co niektórzy.

Usunięty
Usunięty
04/08/2012 12:20

Wystarczy powiększyć screeny i czar pryska.

eske
Gramowicz
04/08/2012 01:13

Szkoda by było psuć sobie wrażenia po obejrzeniu genialnych filmów ze Stalonem na źle zrealizowanej growej odsłonie. Oby dali radę. ;)
Trwa Wczytywanie