Lace Mamba wyda Edycję Rozszerzoną Afterfall: Insanity na PC

Małgorzata Trzyna
2012/08/01 14:27

Po długich poszukiwaniach wydawcy, skłonnego zainteresować się Afterfall: InSanity na PC w Edycji Rozszerzonej, Nicolas Games podpisało umowę z firmą Lace Mamba Global Ltd.

Lace Mamba wyda Edycję Rozszerzoną Afterfall: Insanity na PC

Prezes Nicolas Games, Tomasz Majka, zapewnił, że Lace Mamba jest dokładnie takim wydawcą, jakiego poszukiwała jego firma: zaangażuje się on w promowanie poprawionej wersji Afterfall: InSanity, traktując ten tytuł jako główną grę swojego lineupu na jesień.

- Z radością chcemy poinformować o podpisaniu umowy wydawniczej z firmą Lace Mamba Global Ltd. – powiedział Majka. – Umowa dotyczy Afterfall: InSanity: Edycja Rozszerzona na komputery osobiste. Obejmuje ona następujące kraje: Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Dania, Belgia, Holandia, Luksemburg, Australia, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Portugalia, Niemcy, Austria i Islandia. W okresie najbliższych miesięcy gra sukcesywnie będzie się pojawiała na wyznaczonych rynkach.

GramTV przedstawia:

- Edycja Rozszerzona jest wielkim krokiem dla tej gry – zapewnia Jason Codd z Lace Mamba. – Nasze kontakty na świecie pozwolą nam to wykorzystać i zbudować odpowiednią sprzedaż. Gracze w wielu krajach czekali na tą grę i teraz ją dostaną.

Afterfall: InSanity ukazało się w Polsce, Czechach, Rosji, Francji, Tajwanie oraz na kilku cyfrowych kanałach pod koniec 2011 roku na PC. W sieci dostępny jest już patch 2.0, aktualizujący grę do Edycji Rozszerzonej. Premiera tego tytułu na Xboksa 360 planowana jest na trzeci kwartał 2012.

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
02/08/2012 11:37

Ciekawe czy ta cala Nambla sobie poradzi z promocja gry, ktora ma powszechna opienie slabej.

Usunięty
Usunięty
01/08/2012 19:58

dobra dzieci - NIE KŁÓCIĆ SIĘ!!! Idźcie lepiej w piłkę pograć

Usunięty
Usunięty
01/08/2012 17:41

Ja nie spamuje,wyrażam swoją opinię i tyle :) Jeżeli masz coś do tego to twój problem.:))
Trwa Wczytywanie