Ghost Recon: Future Soldier - prezentacja zawartości DLC Arctic Strike na nowym materiale wideo

Mateusz Stanisławski
2012/07/19 17:45

Na kolejnym filmiku promującym DLC Arctic Strike do Ghost Recon: Future Soldier Ubisoft omawia najważniejsze składowe dodatku i serwuje świeżą porcję gameplayu.

Sercem rozszerzenia Arctic Strike wydaje się być nowy tryb rozgrywki sieciowej Stockade, który jest dostępny na wszystkich trzynastu mapach przeznaczonych do multiplayera. Naczelne mechanizmy zabawy nie zaskakują – należy w ustalonym czasie skasować wszystkich członków wrogiego teamu – ale całość jest urozmaicona nietypowym rozwiązaniem w kwestii respawnów: kiedy gracz ginie, trafia na listę tytułowej kolejki, a gdy sprzątnie oponenta, jego kolega z drużyny znajdujący się w Stockade zostaje z miejsca „uwolniony”.

GramTV przedstawia:

Na powyższym materiale wideo przedstawiono również krótkie charakterystyki świeżych map dedykowanych sieciowym potyczkom, czyli Skyline, Riot i Evicted. Zainteresowanym szczególnie polecamy zapoznać się z tym wpisem na oficjalnej witrynie sieciowej produkcji – znajdują się tam projekty wszystkich trzech nowych aren.

Arctic Strike wczoraj zostało udostępnione posiadaczom konsoli PlayStation 3 i Xbox 360. Inne informacje na jego temat – w tym ceny i wykaz pozostałej zawartości – znajdziecie w naszym poprzednim newsie, w którym wyleguje się również premierowy zwiastun rozszerzenia.

Komentarze
11
Usunięty
Usunięty
20/07/2012 13:36

Gra na PC niedziała tylko na Win XP, niewiem z kad te wasze inne problemy co wam przeszkadzaja 2 literki ,,LB'''' na HUDzie, a co do połączenie z serwerem to tylko przez jakis tydzien po premierze nie dało się grać, od tego czasu wywala z serwera max. raz na dzień jak gram bardzo długo. Ludzie moze macie kiepski internet bądź zrywa wam połączenie między routerem odbiornikiem jeśli łączycie się bezprzewodowo. do gier sieciowych proponuje podłączyć sie do routera kablem i wszystko będzie git, sprawdziłem to na battlefieldzie 3 otóz łączyłem się z routerem bezprzewodowo i miałem ping 300-1500 i co chila wywalało, a od kiedy podłączyłem się kablem mam małe pingi. jeśli niemacie kabla i szkoda wam na niego kasy to spróbujcie też WYŁĄCZYĆ ANTYWIRUSA, ORAZ ZAPORĘ SYSTEMU WINDOWS ponieważ moze on wam blokować porty ;]

Usunięty
Usunięty
19/07/2012 21:53

wyswietlanie klawiszy z xboxa (np." LB" wiec

Dnia 19.07.2012 o 20:53, Barteek88 napisał:

klikam "L+B" i nic), a na opakowaniu wyraznie jest znaczek "PC".

odłącz pada od komputera...

Usunięty
Usunięty
19/07/2012 20:53

1. Problemy z rozdzielczoscia.2. Po połączeniu sie z serwerem po chwili jestem rozlaczany.3. Crashe.Pomijajac pomniejsze bledy takie jak m.in. wyswietlanie klawiszy z xboxa (np." LB" wiec klikam "L+B" i nic), a na opakowaniu wyraznie jest znaczek "PC".
Trwa Wczytywanie