Informacje

God of War i inFamous doczekają się nowych zbiorczych wydań?

4 Mateusz Stanisławski

Zestawy God of War Saga Dual Pack i inFamous Dual Pack 1 & 2 pojawiły się w ofertach zagranicznych sklepów internetowych. Kolejne apetyczne pakiety hitów od Sony na horyzoncie?

inFamous - obrazek 1
inFamous

Amazon, Newegg i Video Games Plus Online to tylko niektóre zagraniczne sieciowe punkty sprzedaży, za pośrednictwem których można złożyć przedpremierowe zamówienie na pozycje zatytułowane God of War Saga Dual Pack i inFamous Dual Pack 1 & 2 w wersji na konsolę PlayStation 3. W przypadku niektórych sklepów internetowych pojawiły się nawet ceny (39,99 dolarów, czyli około 133 zł) i daty premier (28 sierpnia bieżącego roku) tych zestawów. Co z zawartością?

Tutaj już pojawia się problem, przynajmniej w przypadku pakietu poświęconemu przygodom Kratosa, bo to, że inFamous Dual Pack 1 & 2 będzie zawierał dwie odsłony serii (plus ewentualnie DLC Festival of Blood), raczej nie ulega wątpliwości (zresztą Amazon to potwierdza). God of War Saga Dual Pack w żadnym sklepie nie doczekał się szczegółowego opisu, w dodatku z racji dużej liczby odsłon cyklu trudniej wytypować skład zestawu. Najbardziej prawdopodobne jest chyba scalenie God of War Collection Volume II z God of War Collection – dostalibyśmy wówczas cztery następujące gry:

4 komentarzyDodaj swój

Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
G Karfein

Ten obrazek to mi się wydaje być z pierwszego inFamousa.

Odpowiedz
G Moooras

Pierwszego infamousa już mam. Ale zestawem z dwójką i dodatkiem bym nie pogardził.

Odpowiedz
Mieciorello

Owszem, dobrzy redaktorzy, poprawcie tylko jedną cyferke.
Co do newsa - super, właśnie zamierzam kupić PS3 i jeśli w Polsce takie "packi" wyjdą to od razu "must have".

Odpowiedz
mtsach

> Ten obrazek to mi się wydaje być z pierwszego inFamousa.
Zgadza się, poprawione. Dzięki.

Odpowiedz
Przeczytaj wszystkie komentarze na forum
Najnowsze
Lubisz nas?