Afterfall: Insanity najlepiej sprzedaje się w Rosji

Patryk Purczyński
2012/06/21 14:30

Prezes Nicolas Games nadal wierzy w poprawę wyników sprzedaży Afterfall: Insanity - nawet mimo faktu, że dotychczasowe są bardzo słabe, a od premiery minęło pół roku.

Afterfall: Insanity najlepiej sprzedaje się w Rosji

Afterfall: Insanity nie sprzedał się dotąd nawet w 60 tys. kopii - podaje parkiet.pl. Rezultat jest więc mizerny, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że koszty produkcji gry sięgnęły ok. 5 milionów zł. Jak mówi na łamach wspomnianego serwisu Tomasz Majka, polski horror dobrze sprzedaje się w Rosji. Zainteresowanie produkcją Nicolas Intoxicate na rodzimym rynku jest natomiast wysoce niezadowalające.

Prezes Nicolas Games nadal wierzy jednak, że wyniki sprzedaży Afterfalla się poprawią. Ma się tak stać dzięki zapowiadanemu już wcześniej na naszych łamach systematycznemu wprowadzaniu gry na kolejne rynki - francusko- (kwestia 2-3 tygodni) i hiszpańskojęzyczne (III kwartał). Tomasz Majka nie kryje, że jest rozczarowany tempem, w jakim produkcja jego firmy zbiera się do podboju nowych terytoriów.

GramTV przedstawia:

Jak usłyszeliśmy przed kilkoma tygodniami, dokładne wyniki sprzedaży Afterfall: Insanity poznamy, gdy grze uda się przekroczyć jakiś znaczący próg, np. 150 tys. egzemplarzy. Z tego, co powiedział nam Tomasz Majka wynika ponadto, że końca dobiegają prace nad wersją na Xboksa 360 i edycją rozszerzoną na PC. Gry na swojej platformie nie doczekają się natomiast właściciele PlayStation 3.

Komentarze
10
Usunięty
Usunięty
22/06/2012 12:04

Nic nie muszę, ale jak widzę niektórzy są niesamowicie odporni na ironię ;)

Usunięty
Usunięty
21/06/2012 22:00
Dnia 21.06.2012 o 20:36, Rzepik napisał:

O ile dobrze pamiętam Afterfall zaczynał jako polska wersja fallouta i trzeba było się tej niszy trzymać.

Twórcy powtarzali wiele razy. To nie jest ten sam Afterfall, który miał być polskim Falloutem. Tamten projekt został zawieszony a Insanity powstało od podstaw jako gra tpp.Jeśli ktoś byłby zainteresowany to na Wirtusie jest Afterfall za 20zł.

Usunięty
Usunięty
21/06/2012 20:36

Było się nie porywać na TPP, udające popularne mainstreamowe produkcje, kiedy ma się tek mały budżet.O ile dobrze pamiętam Afterfall zaczynał jako polska wersja fallouta i trzeba było się tej niszy trzymać.
Trwa Wczytywanie