Combat Wings: The Great Battles of WWII to teraz Dogfight 1942

Adam "Harpen" Berlik
2012/05/30 11:42
1
0

City Interactive poinformowało, że produkcja dotychczas znana pod tytułem Combat Wings: The Great Battles of WWII, która miała ukazać się w wersji pudełkowej, pojawi się na XBL, PSN i Steamie pod nazwą Dogfight 1942.

Combat Wings: The Great Battles of WWII to teraz Dogfight 1942

- Dogfight 1942 to najbardziej przystępna gra lotnicza jaka zostanie wydana na platformach cyfrowych – mówi Łukasz Hacura, Executive Producer w City Interactive. – Sterowanie w grze jest niezwykle intuicyjne i nie wymaga żadnych skomplikowanych tutoriali. Właśnie dlatego Dogfight 1942 jest grą, która przypadnie do gustu zarówno graczom casualowym jak i fanom gier lotniczych.

City Interactive nie poprzestało jednak na zmianie tytułu tej produkcji. Firma w oficjalnej informacji prasowej zapewnia, że odpowiednio ją rozbudowało. Znajdziemy w niej między innymi nowe samoloty, takie jak P-38 Lightning, brytyjski Spitfire, Messerschmitt 109 czy japoński Kate. Poszczególne zadania, ktre przyjdzie nam wykonać, powstały w oparciu o autentyczne wydarzenia z czasów II Wojny Światowej.

- Warto podkreślić, że Dogfight 1942 to gra, która będzie wydana w dystrybucji cyfrowej, a co za tym idzie – w cenie zwyczajowej dla tytułów z tego segmentu. Jednak jakość rozgrywki jest absolutnie na poziomie produkcji „pudełkowych – dodaje Łukasz Hacura. Gra ukaże się jeszcze w tym roku. Termin wydania nie jest znany. Wiadomo natomiast, że przed premierą pojawi się demo.

GramTV przedstawia:

City Interactive zaprezentuje Dogfight 1942 na targach E3, które odbędą się w dniach 5-7 czerwca. Oprócz niego na stoisku firmy będzie można zobaczyć Sniper: Ghost Warrior 2 i Enemy Front.

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
30/05/2012 12:49

"Sterowanie w grze jest niezwykle intuicyjne i nie wymaga żadnych skomplikowanych tutoriali. Właśnie dlatego Dogfight 1942 jest grą, która przypadnie do gustu zarówno graczom casualowym jak i fanom gier lotniczych."Oni tak na serio?:|