Informacje

Serious Sam 3: BFE zadebiutuje na XBLA. Szykujcie się również na edycję XXL gry Serious Sam: Double D

... Michał Ostasz

Poważna sprawa: gra Serious Sam 3: BFE pojawi się na Xboksie 360 wyłącznie w wersji cyfrowej na XBLA. To jeszcze nie koniec. Użytkownicy tej konsoli dostaną również Serious Sam: Double D XXL. Chcecie poznać szczegóły?

Serious Sam 3: BFE zadebiutuje na XBLA. Szykujcie się również na edycję XXL gry Serious Sam: Double D - obrazek 1
Serious Sam 3: BFE - poważna konwersja zawita na XBLA już jesienią

Zespół Croteam, twórcy Serious Sam 3: BFE, zapowiedział, że na konsolę Xbox 360 trafi dokładnie ta sama gra, która zadebiutowała wcześniej na PC. I to mimo faktu, iż tytuł ten dostępny będzie wyłącznie w cyfrowej formie. Wiemy również, że produkcja ta pojawi się w usłudze Xbox Live Arcade już na jesieni. Dokładna data premiery ma zostać podana w najbliższej przyszłości.

To nie koniec niespodzianek dla fanów Poważnego Sama będących jednocześnie posiadaczami konsoli Xbox 360. Na tej platformie pojawi się również większa, i w zamyśle autorów również lepsza, edycja gry Serious Sam: Double D. Nowa odsłona produkcji firmy Mommy's Best Games będzie nosić nazwę Serious Sam: Double D XXL i zaoferuje graczom dodatkowe misje w kampanii dla jednego gracza, komplet nowych wyzwań, niespotykanych wcześniej wrogów i kompletną świeżynkę - tryb współpracy dla dwóch osób. Całość wyceniono na 800 MP. Serious Sam: Double D XXL ma być dostępne w w drugiej połowie bieżącego roku.

Poniżej przedstawiamy galerię z tej ciekawie zapowiadającej się dużej-małej gry:

Źródło: Joystiq

Najnowsze
Lubisz nas?