Projekt Republique rośnie w siłę - jeśli uda się go sfinansować, to usłyszymy w nim samego Solid Snake'a oraz panią komandor Shepard!

Michał Ostasz
2012/05/04 13:32

David Hayter oraz Jennifer Hale dołączą do obsady gry Republique, na którą to wciąż trwa zbiórka pieniędzy w programie Kickstarter. Czy gwiazdy te faktycznie pomogą w promocji nowego tytułu?

Projekt Republique rośnie w siłę - jeśli uda się go sfinansować, to usłyszymy w nim samego Solid Snake'a oraz panią komandor Shepard!

Republique to klimatyczna skradanka, która - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - ukaże się na platformach PC, Mac oraz iOS. Tytuł ten powstaje w studiu Camouflaj pod czujnym okiem Ryana Paytona, byłego pracownika Kojima Productions.

Gra ujrzy światło dzienne jeśli gracze przekażą na nią 500 tys. dolarów. Na tę chwilę na koncie Camouflaj w programie Kickstarter widnieje suma 220 tys. "zielonych", a do końca akcji pozostało tylko siedem dni.

Nadzieja na rozwój projektu tkwi nie tylko w graczach, ale i znanych nazwiskach jakie udało się do niego przyciągnąć. Mowa o wspomnianych już Davidzie Hayterze, głosie głównego bohatera serii Metal Gear Solid, oraz Jennifer Hale, którą najlepiej znamy z roli pani komandor Shepard z cyklu Mass Effect. Co ciekawe, Hale kojarzona będzie również przez fanów cyklu autorstwa Hideo Kojimy, gdyż to właśnie jej głosem mówiła Naomi Hunter.

GramTV przedstawia:

Wciąż macie wątpliwości czy wspomóc projekt Republique? Może poniższy zwiastun tej produkcji pomoże Wam w podjęciu decyzji:

Źródła: Eurogamer, VG247

Komentarze
4
Moooras
Gramowicz
04/05/2012 15:15

Jakbym był jakimś mega nadzianym hardkorowym koksem, to bym im dopłacił tę forsę. A tak jestem biednym studentem, który może co najwyżej życzyć im powodzenia, bo to spoko wygląda (chociaż wygląda jak owoc związku MGS z Experience 112)

vegost
Gramowicz
04/05/2012 14:46
Dnia 04.05.2012 o 14:19, Phobos_s napisał:

Mechanika gry kojarzy mi się z Experience 112. W sumie jest taka sama nie licząc tej różnicy, że to skradanka na tamto to była klasyczna przygodówka.

Racja imo taka sama koncepcja gry. Tam byliśmy szefem ochrony i za pomocą kamer staraliśmy się pomóc głównej bohaterce. Tutaj wygląda na to, że mamy identyczny pomysł. Podgląd z kamer, włamanie do komputerów. Ciekawe.

Phobos_s
Gramowicz
04/05/2012 14:19

Mechanika gry kojarzy mi się z Experience 112. W sumie jest taka sama nie licząc tej różnicy, że to skradanka na tamto to była klasyczna przygodówka.Wygląda całkiem interesująco. Ale jeszcze tylko 7 dni a tu nawet połowy z tych 500 tys. nie udało się uzbierać. Może być klapa.Ale powinni głośniej mówić, że to także gra na PC i Maca a nie tylko na iOSa bo wszędzie reklamują tę grę jako tytuł na handheldy.

vegost
Gramowicz
04/05/2012 14:00

Lubie Jennifer Hale i podoba mi się to, że znani aktorzy współpracują nawet przy małych grach ;p Jednak klimaty skradanek w ogóle mi nie podchodzą. Dues Ex jakoś wszedł, ale tylko dlatego, że poszedłem w walkę :) Sama gra po zwiastunie wygląda całkiem całkiem ;p