News

Część twórców cyklu Army of Two straci pracę?

Michał Ostasz, 26.04.2012 10:56 1

Koncern EA zamierza zrestrukturyzować swój oddział w Montrealu. Nie obędzie się bez cięć etatów, ale gigant uspokaja: mówimy wyłącznie o rutynowych zmianach. Chcecie dowiedzieć się więcej?

Zmiany w EA Montreal. Czy dane nam będzie zagrać w trzecią część serii Army of Two?

Serwis GameIndustry donosi, iż studio EA Montreal przejdzie reorganizacje ze względu na zmianę profilu jego działalności. Ekipa, której zawdzięczamy m.in. cykl Army of Two zajmie się najprawdopodobniej grami dystrybuowanymi cyfrowo oraz tytułami na urządzenia mobilne i dla serwisów społecznościowych.

To rutynowe zmiany, które odzwierciedlają cykliczną naturę tego rynku. Dotkną one bardzo małej liczny pracowników - wielu z nich zostanie po prostu przydzielona do innych projektów w EA (...) - zapewnili przedstawiciele EA

Źródła donoszą, że pracę może stracić do 50 osób. Najprawdopodobniej jednak część pracowników sama zrezygnuje z pracy w EA Montreal.

Warto zaznaczyć, iż na początku tego roku pojawiły się plotki, według których kanadyjski developer opracowywał dwa projekty związane z markami Army of Two oraz Dead Space. Czy informacje te okażą się prawdziwe? Pamiętajmy, że jesteśmy przed targami E3 i wydarzyć może się dosłownie wszystko.

Źródło: VG247

najnowsze