Namco zapowiada Dragon Ball Z for Kinect

Mateusz Kołodziejski
2012/04/12 11:38
7
0

Nareszcie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak Super Saiyanin wymachując rękami i krzycząc przed ekranem telewizora Kamehameha!

Namco zapowiada Dragon Ball Z for Kinect

Dragon Ball Z for Kincet dzięki wykorzystaniu sensora ruchu Microsoftu rozpozna przeszło 100 charakterystycznych gestów, których nauczyliśmy się na pamięć oglądając bez końca kolejne powtórki anime na RTL7. W grze pojawią się też nieemitowane na Zachodzie sceny z serialu. Pod naszą kontrolę oddanych zostanie z górką 50 postaci, w tym jedna zupełnie nowa. Kolejnych zawodników, jak również inne bonusy odblokujemy za sprawą kodów QR, choć nie sprecyzowano jeszcze jak i gdzie będziemy mogli je zdobyć.

Najważniejszą nowość pozostawiliśmy na koniec - akcję, po raz pierwszy historii serii obserwować będziemy w perspektywie pierwszoosobowej. Ma to pomóc w jak największym wczuciu się w kierowanego przez nas bohatera. Dla fanów serii Dragon Ball Z nie będzie lepszej zabawy niż stanie przed ekranem i używanie własnych pięści przeciwko wrogom w grze - powiedział wiceprezes Namco Bandai, Carlson Choi. Cóż, przekonamy się.

GramTV przedstawia:

Zwróćcie uwagę, że powyższy obrazek nie pochodzi z Dragon Ball Z for Kinect, ponieważ nie mamy z niej jeszcze żadnych materiałów. Można jednak śmiało założyć, że oprawa graficzna gry nie będzie znacząco odbiegać od innych gier o Goku i spółce, nad którymi pieczę sprawowało Namco.

Premiera Dragon Ball Z for Kinect w październiku, oczywiście wyłącznie na Xboksa 360.

Źródło: GameSpot

Komentarze
7
Usunięty
Usunięty
12/04/2012 15:44

To będzie takie same gówno jak Star Wars for kinect :) Serio przy takim opóźnieniu i głupawym wymachiwaniem raczej na pewno nie będzie dawało to radości :)

Usunięty
Usunięty
12/04/2012 14:53

Jak dobrze, że mam Kinecta ^^

Usunięty
Usunięty
12/04/2012 14:39

Dobrze, że jeszcze pamiętam jak robić scalenie:DZabawa zapowiada się przednia. Szkoda tylko, że nie mam kinecta...
Trwa Wczytywanie